Reklama

TECHBOX 4/2017 je úplne iný, no iba na titulke

Števo Porubský

Áno, je to pravda. Dobre vidíte. TECHBOX po prvýkrát v histórii nemá na titulke krajšiu časť ľudstva, ale chlapa. Nie je to ale obyčajný chalan. Jeho meno je Matej Slažanský, no mnohí ho poznajú pod menom Selassie, pod ktorým ho nájdete aj na YouTube.com. V novom vydaní nechýba ani nová súťaž.

Pozrite si aj kompletný archív časopisu TECHBOX na stránke casopis.techbox.sk.

Nemajte však obavu, nežnejšie pohlavie sa na titulky vráti. Taktiež sa nemusíte báť, že by sme niečo vo vnútri časopisu zmenili k horšiemu. Naopak. Posledný mesiac sme naplno makali, aby sme vám mohli priniesť to najlepšie a najzaujímavejšie čo sa vo svete technológií udialo.

Boli sme sa tak pozrieť na novinky Philipsu v Madride, ale aj nové vlajkové lode Samsungu v Londýne. V seriáli o značkách sme sa lepšie pozreli na zúbok histórii Google. Keďže Apple už pomaly otvára svoje nové sídlo, pozreli sme sa aj na to. Budete prekvapení, čo všetko je na ňom unikátne.

Neobišli sme však ani najnovšie produkty a testami v redakcii prešiel nielen hráčsky Lenovo Legion Y520 z titulky, ale aj menšie hráčske delo, Alienware 13 R3.

Pozreli sme sa však aj na najnovšie smartfóny, medzi ktorými nesmela chýbať Xperia XA1 od Sony či Lenovo Moto G5. Neobišli sme ani segment audio a tak si môžete prečítať o špičkových slúchadlách Focal Utopia a Elear, ale aj o nových reproduktoroch Sonus faber Homage Tradition.

Z automobilov nás výrazne zaujal nový Mercedes-Benz E400 4Matic s množstvom technológií, ale aj nový Hyundai i30. Okrem toho si v TECHBOX 4/2017 môžete prečítať aj o ratrakoch PistenBully, ktoré na prácu používajú GPS technológie.

To však zďaleka nie je všetko, čo na množstve strán časopisu TECHBOX 4/2017 nájdete. Okrem toho tu nechýba súťaž o Sony Xperia XA1.

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 4/2017 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za novú cenu 2,40 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 2,00 € máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.