Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Tech svet (4. deň): Štvorjadrový tablet Acer s Full HD displejom

Tech svet (4. deň): Štvorjadrový tablet Acer s Full HD displejom
Dominik Fúsek
Tech svet (4. deň): Štvorjadrový tablet Acer s Full HD displejom

Acer podľa neoficiálnych informácií na CES 2012 už o pár dní zabojuje špičkovo vybaveným tabletom. V dnešnom Tech svete si svoje miesto našlo aj šikovné príslušenstvo, nový úspech NASA i taktujúcich nadšencov.

Dnes sme sa venovali týmto témam:

Hodiny Casio prezradia zmeškané hovory, správy či maily

Samsung má najnovšie aj foťák s dvojicou displejov a Wi-Fi

Gavio TOAST: Čo tak dať si na raňajky hudobnú dávku z vášho iPhonu?

Testujeme aplikácie a hry pre OS Android (40. časť)

Acer Iconia Tab A700

Acer chystá niečo veľké

Ruským novinárom sa do rúk dostali dva nové tablety z Tchaj-wanu. Prvý s označením Acer Iconia Tab A200 je nám známy, oveľa viac nadšenia však vzbudzuje A700-vka, ktorá má mať 10“ displej so šialeným Full HD rozlíšením a štvorjadrový procesor Tegra 3. Začnite šetriť, v marci ho vraj máme na trhu!

Perch

Nezabudnite na nabíjačku!

Perch je šikovná drobnosť, ktorá má za úlohu upozorniť vás, ak by ste v hoteli či na iných miestach zabudli svoju nabíjačku od mobilu. Vkladá sa medzi zásuvku a nabíjačku, po odpojení smartfónu na túto skutočnosť upozorní zvukom.

Cord-On-Board Case

USB stále so sebou

Príslušenstvo s trefným názvom Cord-On-Board Case spája puzdro s USB káblom pre iPhone. Kábel slúži na rýchle dobitie a zálohovanie dát kdekoľvek, navyše ho môžete mať stále pri sebe, keďže sa do puzdra efektne skryje.

Mapa Masiaca

Mesiac vo vysokom rozlíšení

Satelit NASA LRO venoval veľa času, aby pri obiehaní okolo Mesiaca zachytil všetky dôležité detaily tohto mesiaca. Výsledkom je lunárna mapa s vysokým rozlíšením, poskladaná z viac než 69 000 fotografií. Viac informácií nájdete priamo u realizátorov projektu.

Core i7 a 5,6 GHz

Na Guinnessov rekord to síce nestačí, ale aj tak je pretaktovanie šesťjadrového procesora Intel Core i7 3930K na 5,6 GHz slušný úspech.

Zdroj a foto: Engadget, Geeky Gadgets