Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Tech svet (356. deň): Získajte 100 platených aplikácií zdarma!

Tech svet (356. deň): Získajte 100 platených aplikácií zdarma!
Dominik Fúsek
Tech svet (356. deň): Získajte 100 platených aplikácií zdarma!

Napriek prichádzajúcim sviatkom pokoja je vo svete technológií poriadne rušno. Do oficiálneho začiatku výstavy CES 2012 zostávajú ešte takmer tri týždne, nedočkaví výrobcovia však nedočkavým fanúšikom servírujú svoje novinky už teraz. Okrem toho pribudli novinky aj z iných oblastí. Poďme sa teda na ne pozrieť.

Určite však neprehliadnite ani tieto:

Ak operátor bude prenášať vaše číslo pridlho, zaplatí vám!

Tablety sú stále lacnejšie! Značkový 7“ Honeycomb za 152 €

Getjar akcia

Akcia ako hrom

Jedna z alternatív k Android Marketu, server getjar.com, spustila zaujímavú akciu. Môžete v nej získať stovku predtým platených aplikácií (predovšetkým hier) úplne zadarmo. Stačí sa na tejto stránke posunúť doprava a vybrať tie správne.

Seagate logo

Ani Samsung nie je dokonalý

Kórejská firma patrí medzi najväčšie na svete, ale nie vždy je úspešná. Napríklad jej hardisky už na trhu neuvidíte, pretože túto divíziu už dávnejšie odkúpila a ku dnešnému dňu kompletne prevzala firma Seagate.

AOC e234Fi

Monitor pre iPhone?

Výrobky Applu majú bezkonkurenčne najväčšie množstvo dostupného príslušenstva. Ale špecializovaný monitor s iPhone dokom, to tu ešte asi nebolo. AOC e2343Fi je primárne určený na prehrávanie videí, má 23“ Full HD panel a stereo reproduktory so SRS Premium Sound technológiou.

LG Smart TV

Hlasové ovládanie na televízoroch LG

Prvým televízorom s hlasovým ovládaním mal byť špekulovaný model od Apple, LG však bolo rýchlejšie. Okrem toho výrobca vylepšil diaľkové ovládanie Magic Remote, ktorému pridal skrolovacie koliesko.

Bicykel – transformer

V Rusku vznikla ďalšia zaujímavosť, transformovateľný bicykel. Pri jazdení ste tak povediac nad vecou.

Čo Samsung prinesie na CES 2012?

Samsung zverejnil video, v ktorom stručne popisuje históriu a vývoj televízorov. Ďalším krokom sú podľa neho inteligentné televízory a v januári máme čakať prevratné novinky.

Zdroj a foto: engadget.com, geeky-gadgets.com, getjar.com, likecool.com