Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Tech svet: (315.deň): Sony pracuje na odlišnom type dnešných TV

Tech svet: (315.deň): Sony pracuje na odlišnom type dnešných TV
Drahomír Piok
Tech svet: (315.deň): Sony pracuje na odlišnom type dnešných TV

Honda už dlhé roky pracuje na humanoidom robote a tento mesiac sa pochválila ďalšími úspechmi. Vďaka príslušenstvu bink by ste už nemali stratiť svoje klúče či pracovnú tašku, a to aj vtedy, ak je telefón vypnutý. Generálny riaditeľ Sony potvrdil, že vyvíjajú nový typ televízneho prijímača. Nakoniec si prezrite typ na originálny darček, ktorý sa objavil na portáli ebay.

Prečítajte si aj naše dnešné články:

Zero Motorcycles: Dojazd 160 km? Žiadny problém

Dell M110: Drobec so slušnou výbavou

Wooky: Amazon Kindle po slovensky?

Honeycomb tablety od Panasonicu len tak nezničíte

Pre zábudlivcov

Ak si z času na čas zabudnete dôležité veci a vôbec neviete kde, porozmýšľajte o tomto výrobku. Bink je príslušenstvo pre telefóny iPhone, ktoré komunikuje s dodávanými kľúčenkami. Nevýhodou môže byť povinné púzdro, avšak na druhú stranu je aj veľkým plusom. Označené kľúčenky sleduje aj vo vypnutom stave a ak sa napríklad vzdialite od svojej tašky, ihneď vám to dá najavo. V predaji bude od decembra za zatiaľ nešpecifikovanú sumu.

Bikn

Sony pripravuje novú generáciu TV

Generálny riaditeľ Sony včera spomenul pri rozhovore vo Wall Street Journal, že vyvíjajú inovatívny projekt televízie na znovuoživenie trhu. O podrobných informáciách však pán Stringer odmietol diskutovať. Okrem iného bola reč aj o niekoľko krát avizovanej Apple TV, no tej sa Sony nebojí a nemyslí si, že by práve ona spôsobila prevrat na tejto scéne.

Sony

Motorka s raketovým pohonom

Na ebay sa dá nájsť skutočne všetko. Tentoraz sa na stránkach objavil krásny model Harley Davidsonu, ktorý postavil Robert Maddox v roku 1929. Táto motorka, alebo ako to nazvať, používa raketový motor a je dostupná za vyvolávaciu cenu 25 000 dollárov.

Harley Davidson

Robot, ktorý skáče či behá

Spoločnosť Honda ukázala poslednú generáciu humanoidného robota All-new ASIMO. Môže skákať na oboch, či dokonca jednej nohe, behať rýchlosťou 9 km/h a o mnoho viac.

Foto: Sony, Ebay, Bink