Reklama

Tech svet (193.deň): najvýkonnejšia mobilná grafika

Dominik Fúsek

Niečo sa končí, niečo zasa začína. Aj dnešný deň bolo predstavené množstvo nových zaujímavých produktov. Niektoré sa stanú populárnymi, na iné čoskoro zabudneme. Podobne sú na tom aj MiniDisc Walkmany, ktoré sa odo dnes prestávajú predávať.

Nezabudnite ani na ostatné články:

Philips Fidelio: Zbytočne predražený luxus?

Tenká dvojica priamo z Taiwanu

NAVIGON Flow: nový prúd v znamení jednoduchosti

LaCie a Porsche Design predstavili špičkové externé hardisky

Sony MiniDisc Walkman

MiniDisc končí

Technológie sa vyvíjajú rýchlo, nové vznikajú a staré zanikajú. Spoločnosť Sony ukončuje predaj hudobných prehrávačov Walkman, čítajúcich médiá MiniDisc. Nejde pritom o žiadny prevratný produkt, od začiatku predaja v 90. rokoch sa ich predalo len 22 miliónov. Štandardné CD Walkmany zatiaľ prežívajú.

ASUS WX Lamborghini Mouse

Najrýchlejšia myš

Spoločnosť ASUS už pod značkou automobilov Lamborghini predstavila viacero produktov – okrem iného aj high-end netbook a externý hardisk. Najnovšie sa vo farbách a tvaroch športiakov objavila aj myš. Nadišiel čas rozšíriť vašu zbierku.

Honeycomb logo

Novinky o Honeycomb-e

Najnovší Android 3.2 ešte oficiálne predstavený nebol, pribúdajú ale očakávané novinky. Podľa posledných bude 3.2-ka obsahovať aj zoomovanie aplikácií. Viac než 99 % softvéru pre Android je totiž navrhovaný pre smartfóny, a tak sa možnosť roztiahnuť program na celú obrazovku tabletu hodí. Samozrejme za cenu kostrbatého písma a pixelizácie.

AMD Radeon HD 6990M špecifikácie

Zabudnite na GTX 580M

Áno, výkonná karta od Nvidie je porazená. AMD Radeon HD 6990M je podľa slov výrobcu až o 25 % výkonnejší. Máme tu teda nového kráľa mobilných grafických kariet.

Na záver video určené predovšetkým majiteľom digitálnych zrkadloviek, často natáčajúcich video. Tento šikovný stojan je zatiaľ vo fáze prototypu.

Zdroj a foto: engadget.com, geekygadgets.com, hitechreview.com, phandroid.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.