Reklama

Tech svet (187. deň): lietajúci humanoid

Dominik Fúsek

Ani dnes sa technologický svet nezastavil a priniesol množstvo zaujímavých noviniek. Našou úlohou je zhrnúť ich. Naši západní bratia môžu pohodlne sledovať polohu vozidiel verejnej dopravy. Predstavené bolo zaujímavé puzdro pre vlajkovú loď Samsungu. Nevynecháme ale ani tréningový bicykel, podložku pod myš či lietajúceho superhrdinu.

Okrem týchto obohatili dnes svet aj ďalšie novinky:

Puzdro pre tablety s „malou solárnou elektrárňou“

Panasonic Lumix DMC-FS22: tenký kompakt s dotykovým displejom

Genius Pen Mouse: ovládajte počítač doslova na kolene

Testujeme aplikácie a hry pre OS Android (14. časť)

Wifi Tram

Wi-Fi v električke?

Áno, bezplatné hotspoty sú vo vybraných vozidlách MHD českého Brna realitou. Šikovnému vývojárovi sa však podarilo túto skutočnosť využiť aj iným spôsobom – aplikácia Wifi Tram dokáže zistiť polohu vozidiel a zobraziť ju v Google Maps. Pohodlné riešenie pre chronických „dobiehačov“ či nedočkavcov na zastávkach. Snáď sa niečo podobné objaví aj u nás.

UCO Galaxy S II Stand

Puzdro pre vlajkovú loď

Ak pre svoj Samsung Galaxy S II hľadáte ochranné puzdro, môžete zabiť dve muchy jednou ranou. Tou druhou je chýbajúci stojanček pre pohodlné sledovanie videí. Puzdro kórejská firma UCO žiaľ predáva len vo svojej domovskej krajine, jeho cena je asi 16 €.

Tour de France tréningový bicykel

Trénujte na Tour de France

Pokiaľ účasť v prestížnej cyklistickej súťaži patrí medzi vaše najväčšie sny, stačí 900 € a tento „oficiálny tréningový bicykel Tour de France“ vás k nej priblíži. Prostredníctvom Google Maps na displeji prechádzate 24 tratí – takmer ako v skutočnosti.

Počítačoví hráči sú, ako sa zdá, početný segment IT trhu. Ak už vo vašej zbierke „zbraní“ figuruje hráčska myš či, možno by ste ju chceli doplniť špičkovou podložkou. Aj keď 38 € je za takúto „srandu“ veľa.

Superman, Iron Man, Spider-Man… tento RC model všetkých schová do vrecka. Veď posúďte sami.

Foto: Android Market, en.akihabaranews.com, engadget.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.