Reklama

Tech svet (12. deň): Našlapaná Motorola Droid 4 je najtenším QWERTY telefónom

Drahomír Piok

Po Angry Birds je ďalšou známou hrou preklopenou do HTML5 Cut the Rope. Nokia ešte nezanevrela na Nokiu N9 a pripravuje druhú aktualizáciu MeeGa. Belkin si do svojho portfólia pripravil luxusný dock aj s Thunderboldom. Zistite, ktorá chladnička vám a vášmu kamarátovi ľadovo vychladí pivo do 5 minút. Motorola predstavila „našlapaný“ a najtenší QWERTY telefón na trhu.

Pozrite si aj dnešnú salvu noviniek:

Parrot Asteroid CK prinesie internet do každého auta

Razer Project Fiona: srdcia hráčov zaplesajú radosťou

JVC má prvú videokameru s rozlíšením 4x Full HD!

Túžite po výkone? Lenovo má smartfón s procesorom Intel!

80″ vlajková loď a 20 ďalších televízorov Sharp

Oregon Scientific prináša stolové hodiny projektor a bezdrôtovú nabíjačku v jednom

Hráčsky stroj podľa HP

Vychladené pivo za 5 minút

Nová generácia LG chladničiek bude obsahovať špeciálny šuflík s názvom Blast Chiller. Čím je však tento priečinok zaujímavý? Po vložení dvoch plechoviek piva, vína alebo limonády je do 5 minút ľadovo vychladená.

LG Chladnička

Belkin pre ultrabook

Málo konektorov je problémom každého ultabooku. Belkin bude od septembra 2012 predávať za 300 USD luxusný hub. Osadený bude trojicou USB 2.0, HDMI, 3,5 mm audio konektor, Firewire 800, Ethernet a 2x porty Thunderbold.

Belkin

Nokia N9 a nový update

Detaily o novej aktualizácií MeeGo Harttman 1.2 hovoria o funkcii copy-paste v internetovom prehliadači, videohovory, vyžiadanej podpore priečinkou alebo o vylepšenej aplikácii pre kameru s pokročilejšími nastaveniami. Dá sa čakať, že verzia 1.2 bude možno aj posledným updatom pre Nokiu N9.

Nokia MeeGo

Motorola s najtenším QWERTY telefónom

Nový predstavený telefón Motorola Droid 4 je už jedným z mála, ktorý obsahuje QWERTY klávesnicu. Dizajn je rovnaký ako pri Motorole RAZR. Fanúšikov iste poteší vynikajúca hrúbka, len 13mm. Výbava je taktiež na vynikajúcej úrovni. Displej s 4″ uhlopriečkou a rozlíšením qHD chráni Gorila Glass. Dvojjadrový procesor je taktovaný na 1,2 GHz a asistuje mu 1 GB RAM. Zadná 8 Mpx kamera zvládne FullHD video, konektivita dosahuje LTE a batéria 1 785 mAh. Operačným systémom je zatiaľ Android Gingerbread, no čoskoro vraj príde upgrade na Android Ice Cream Sandwich.

Motorola Droid 4

Cut the Rope

Ak poznáte túto skvelú a populárnu hru pre iOS alebo Android, môžete si ju zahrať aj vo svojom prehliadači. Nakŕmte malú príšerku aj cez počítač 🙂

Cut the Rope

Foto: gsmarena.com, engadget.com, Belkin, LG

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.