Reklama

TEAC SR-LUXi: nočná lampa pre iPhone a iPod Touch

Marek Šimunek

Reproduktorový systém TEAC SR-LUXi bol prvý krát predstavený verejnosti minulý rok v Auguste. V pôvodnom modeli však chýbala podpora pre iPhone a iPod Touch, ktorú spoločnosť TEAC pridala až do tohto modelu.

TEAC SR-LUXi

TEAC SR-LUXi sa vyznačuje unikátnym minimalistickým dizajnom. Základom je kvalitná reprodukcia zvuku aj napriek malým reproduktorom s výkonom 2 x 2 W s funkciou „Bass Reflex“. Pre nastavenie hudby máte k dispozícií 5 uložených nastavení zabudovaného ekvalizéra. Okrem prehrávania hudby z vášho iPhone alebo iPodu Touch môžete počúvať aj rádio. Integrované rádio ponúka pásma AM/FM a možnosť uloženia 10-tich obľúbených staníc do pamäte. Reproduktorová sústava TEAC funguje aj ako rádio budík s možnosťou rýchleho odloženia budíka pomocou veľkého tlačidla „Snooze“ o 5 minút.

TEAC SR-LUXi

Dokovacích staníc pre iPhone a iPod Touch je na trhu niekoľko, ale máloktorá ponúka zároveň aj osvetlenie. TEAC SR-LUXi má v sebe integrovaných niekoľko vysokosvietivých LED diód, ktorých jas môžete regulovať až v 21 krokoch. V spojení s integrovaným budíkom si môžete zvoliť dva časové intervaly (10/30 min.), po nastavení ktorých sa bude intenzita osvetlenia postupne po dobu 10 alebo 30 minút stupňovať až po spustenie budíka. Vďaka postupnému stupňovaniu osvetlenia nebude vaše ranné vstávanie také stresujúce. Pre jednoduchšiu obsluhu je v balení aj malé diaľkové ovládanie.

TEAC SR-LUXi

Cena TEAK SR-LUXi a jeho dostupnosť na našom trhu nebola zatiaľ zverejnená.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.