Reklama

Táto dokovacia stanica pre nový iPhone vás dokáže pri pohybe nasledovať

Zdroj | Belkin
Michal Sobek
Zdroj | Belkin
Zdroj | Belkin

Spoločnosť Belkin taktiež pri príležitosti veľtrhu CES v Las Vegas predstavila nové príslušenstvo pre smartfóny. Ide o dokovaciu stanicu, ktorá vás dokáže pri pohybe nasledovať.

Magnetický stojan s integrovaným uchytením MagSafe pôsobí aj s pripojeným iPhonom veľmi elegantne. Dokonca sa tento motorizovaný stojan môže pripojiť k iPhonu aj bez toho, aby používateľ musel inštalovať aplikáciu tretej strany.

Zdroj | Belkin
Obsah pokračuje pod reklamou

Valcová základňa stojana Belkin Auto-Tracking Stand Pro sa môže otáčať o 360 stupňov, zatiaľ čo motorizované rameno sa môže nakláňať nahor a nadol v rozsahu 90 stupňov. Párovanie prebieha pomocou NFC, potom môže používateľ otvoriť ľubovoľnú aplikáciu ako napríklad FaceTime, Instagram, TikTok, WhatsApp alebo Microsoft Teams, pričom samotný stojan automaticky nastaví nasadený iPhone tak, aby používateľa udržal v zábere pri videohovoroch alebo natáčaní.

Stojan Belkin Auto-Tracking Stand Pro podporuje až 15-wattové bezdrôtové nabíjanie, ale iba pokiaľ je zapojený do priloženého USB-C kábla a 30-wattového adaptéra. K dispozícii je tiež možnosť používať stojan napájaný z integrovanej batérie, čo ho umožní používať približne 5 hodín na jedno nabitie.

Zdroj | Belkin

Sledovanie objektu je možné zapnúť alebo vypnúť pomocou vstavaného tlačidla, pričom si to môže používateľ jednoducho overiť cez vstavanú LED diódu.

Aj keď už existuje niekoľko lacnejších motorizovaných stojanov, z ktorých niektoré tvrdia, že používajú na zachytenie a sledovanie vášho pohybu AI, tak zdá sa, že až Belkin je prvým, ktorý to skutočne dokáže. Cena je stanovená na sumu 179,99 dolárov.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.