Reklama

Tamagoči sú späť a namierené majú do vašich smartfónov

Zdroj | Bandai Namco Entertainment
Stanislav Vinc
Zdroj | Bandai Namco Entertainment
Zdroj | Bandai Namco Entertainment

Ak vás pri čítaní nadpisu prepadla panika, že ste zabudli na svoje digitálne zvieratko, nevadí. Už čoskoro si totiž budete môcť vychovať nové, rovno vo vašom smartfóne.

Herný vydavateľ Bandai Namco Entertainment práve ohlásil, že Tamagoči zvieratká sa pri príležitosti 20. výročia vrátia vo verzii pre iOS a Android. Tešiť sa môžeme na klasické herné módy ale aj na niekoľko noviniek. Hra My Tamagotchi Forever bude zasadená do mesta Tamatown, kde zvieratká navštevujú školu, chodia nakupovať a hrajú arkádové hry.

Pozrite si

Mini Metro – trúfnete si organizovať sieť metra?

Hra by sa do digitálnych obchodov App Store a Google Play Store mala dostať začiatkom budúceho roka. Ak si vytvoríte kanadský účet v niektorom z týchto obchodov, hru si môžete stiahnuť už dnes. Ak chcete počkať na oficiálne vydanie v našom regióne, na oficiálnej stránke hry sa môžete prihlásiť na odber noviniek, cez ktorý budete upozornený na vydanie.

Registráciou sa zároveň zapojíte do súťaže o možnosť inšpirovať tvorcov pri tvorbe novej Tamagoči postavičky, ktorá bude následne pridaná do hry pre všetkých hráčov. My Tamagotchi Forever bude bezplatná hra, v ktorej zrejme budú zakomponované vylepšenia predávané za reálne peniaze.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.