Reklama

TO.tálna nádielka 4ka s novým smartfónom pre teba!

PR článok

Štvrtý mobilný operátor hneď po letných prázdninách šokoval „telekomunikačnú obec“ na Slovensku, keď predstavil revolučný produktový rad TO., ktorý sme si počas uplynulých troch týždňov predstavili aj prostredníctvom našej súťaže. Tento týždeň 4ka odštartovala aj svoju vianočnú nádielku, ktorá je ešte výhodnejšia a zároveň máš aj poslednú šancu zapojiť sa do hry o super telefón Huawei Y6 II gold a SIM kartu Moja 4ka s počiatočným kreditom 4 eurá a revolučným balíkom TO.1O.

Pozrite si

Na cesty aj domov: 4ka má dáta za super cenu a ty nový mobil

Zdroj | Huawei

AKTUALIZOVANÉ (17.11.2016)

Výhercom 4. súťažného týždňa súťaže “Spoznaj 4ku” a to smartfónu Huawei Y6 II gold + predplatenej karty Moja 4ka s počiatočným kreditom 4 eurá a revolučným balíkom TO.1O je Julian Morvai z Levíc. Gratulujeme!

Správne odpovede na súťažné otázky 4. súťažného týždňa sú:

1. Ktorý produkt z radu TO. ponúka zákazníkovi skutočne neobmedzené volania, SMS a dáta vo všetkých sieťach SR?

TO.

2. Čo musí zákazník urobiť, aby získal niektorý z produktov TO. za polovicu?

Preniesť si svoje telefónne číslo do 4ky

3. Koľko stojí výber vlastného výnimočného čísla?

Stačí, ak si zákazník kúpi cez e-shop novú SIM kartu Moja 4ka + akýkoľvek produkt z radu TO. a môže si vybrať číslo úplne zadarmo

4. Ako sa volá produkt, s ktorým získate 360 GB dát vo vlastnej sieti 4ka a 12 GB dát v národnom roamingu na 365 dní + 4G WiFi router Huawei E5577 iba za 100 eur?

naRok100

Veríme, že naše kvízy ti aspoň sčasti pomohli poodhaliť nový produktový rad TO. a mnohé výhody prečo sa oplatí byť Štvorkárom. Tak čo, ktoré TO. si vyberieš?

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.