Reklama

Takto vyzerá naživo Samsung Galaxy Tab S3, vlajková loď medzi tabletmi

Imrich Maťo

Samsung si predstavenie novej vlajkovej lode medzi smartfónmi, modelu Samsung Galaxy S8, odložil na koniec marca (29. 3. 2017), a tak na výstave MWC 2017 sa sústredil na predstavenie noviniek z kategórie tabletov, resp. 2-in-1 zariadení.

Pozrite si

Samsung Galaxy Tab S3 – vydarený tablet s perom S Pen

Vďaka tomu sme si aj my mohli lepšie vychutnať tieto novinky, a to nielen Samsung Galaxy Book, ale aj nový tablet najvyššieho radu Samsung Galaxy Tab S3.

Pozrite si

Samsung Galaxy Tab S3 s kovovým telom a reproduktormi AKG

O jeho elegantnom kovovo-sklenenom dizajne, kvalitnej hardvérovej výbave, multifunkčnom pere S Pen, ale aj štvorici špičkových reproduktoroch AKG ste si istotne už prečítali krátko po jeho predstavení v katalánskej metropole, v Barcelone.

Poďte sa naň s nami opäť pozrieť. Nie však iba prostredníctvom fotografií, ale aj v nasledujúcom videu. Zistíte, čím nás zaujal a prečo od nás získal ocenenie TECHBOX Best Tablet MWC 2017.

Ako sa vám páči nový Samsung Galaxy Tab S3? Zaujal aj vás?

Pozrite si

Samsung Galaxy Book – 2v1 zariadenie, ktoré vyzerá parádne

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2017 ďakujeme spoločnostiam Huawei Technologies a Samsung Electronics, ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX v Barcelone. O dátové spojenie redaktorov zo Španielska sa stará operátor Telekom.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.