Reklama

T-Mobile v programoch Podľa seba ponúkne volania do všetkých sietí za 0,06 EUR

Števo Porubský

Magentový operátor na túto jar pripravil pre svojich zákazníkov veľmi lákavú ponuku. Volania za 6 eurocentov do všetkých sietí? Je to naozaj tak? Ak áno, konkurencia sa určite rozhýbe tiež.

 Nokia

Foto: Nokia

T-Mobile tak ponúkne volania do všetkých slovenských sietí s programami Podľa seba za 6 eurocentov v rámci balíčka Balíček 0,06 celý deň, ktorý neobsahuje žiadne voľné minúty, SMS či dáta. Len proste je. Ak si pri skladaní programov Podľa seba vyberiete práve tento, môžete mať veľmi lacnú mobilnú komunikáciu. Napríklad, program Podľa seba 3 si môžete vyskladať z trojice: Balíček 0,06 do všetkých sietí, 1500 minút do T-Mobile a 400 SMS do všetkých sietí… Len volať a volať a SMS-kovať. Zároveň máte naďalej možnosť získať od T-Mobile kupón na 50% zľavu z mesačného poplatku programov Podľa seba pre svojich blízkych pre ktorýkoľvek program Podľa seba 1 až 7, a to pri kúpe niektorého z programov Podľa seba 3 až 7, alebo Relax či Viac.

 

Ani Easy neobišlo nasucho

Okrem post-paidu sa T-Mobile rozhodol zvyšok prvej polovice roka 2010 venovať aj programom Easy a Fix. Aj v týchto programoch môžete telefonovať kdekoľvek na Slovensku za cenu 0,06 €. Akcia platí aj pre už existujúcich zákazníkov pre-paid programov.

 

Bonusový balíček bez mobilu

Pokiaľ vás „netlačí topánka“ v podobe potreby zakúpenia nového mobilného telefónu, môžete si k svojmu programu aktivovať aj Bonusový balíček. Jeden zo štyroch štandardných balíčkov podľa vlastného výberu (napr. voľné minúty v T-Mobile či do všetkých sietí, 400 SMS alebo 1500 MB dát) tak získate v rámci štandardného mesačného poplatku vášho programu na celé obdobie platnosti kontraktu.

Žeby jar roztápala nielen sneh na horách, ale aj ľady u našich operátorov?

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.