Reklama

T-Mobile & T-Com predstavili v Auparku nový koncept predajní

Drahomír Piok

Po renovácii bolo znovu otvorené T-Centrum v bratislavskom nákupnom centre, Aupark . Včera presne 12:00 bolo sprístupnené zákazníkom, ktorí ako prvý mohli otestovať nový koncept predajní. Prinesie táto zmena pozitívny pokrok a bude sa klientom páčiť zinteraktívnenie obsahu predajne?

Nové T-Centrum

Pri prvom vstupe do nového T-Centra si tak ako inde vyberieme pomocou dotykového panelu poradové číslo a môžeme začať čakať. No čas obyčajne trávený nudným sedením na pohovke môžeme vymeniť za vyskúšanie nášho obľúbeného telefónu pre, ktorý si práve ideme. Áno to sme mohli v niektorých prípadoch aj doteraz, len po novom nebudú takto vystavené maximálne jeden až dva kusy, ale aj desiatky. Celá predajňa je rozdelená do viacerých segmentov, kde je logicky roztriedené takmer celé portfólio. Napríklad v oblasti pre podnikateľov sú biznis smartfóny alebo v kútiku  Magio je to HDTV s netbookom, ktorý je pripojený na internet. Pohodlne si tak možno otestovať množstvo telefónov ale aj služieb spoločností T-Com a T-Mobile. K dispozícii pri kúpe k vybraným novým telefónom bude aj rozšírene príslušenstvo, skrátka všetko nájdeme pod jednou strechou.

Nové T-Centrum

Vybrané smartfóny, napríklad ako HTC Desire HD, budú mať nad sebou dotykovú plochu, kde sa o nich dozviete čosi na viac. Na vyskúšanie tu nájdeme aj vybrané tablety. Celý koncept predajne je otvorený a priestorný. Slúži pre rýchle vybavenie požiadaviek, no k podrobnejším a špecifickejším poradenstvám či službám sa tu nachádzajú aj boxy v tzv. intímnej zóne. Potešiť môže aj kávomat, no mne osobne vadilo pomenej miesta na sedenie, okrem nepraktického miesta pred TV tu nenájdeme nič. Nie každý má predsa chuť behať pomedzi telefónmi a skúšať si ich ako fungujú. Na druhú stanu predajňa vyzerá veľmi moderne a cítil som sa v nej príjemne.

Pre viac záberov z nového T-Centra navštívte našu fotogalériu.

Nové T-Centrum /čerstvý krst šampanským

aj takto nechciac prešlo nové T-Centrum krstom, a ako inak rovno celým podnosom so šampanským 🙂

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.