Reklama

T-Mobile rozdáva money, teda peňáze resp. euráče. Môžete dostať až 200 EUR! Chcete?

Roman Calík

Príďte si k operátorovi po peniaze… 50 až 200 EUR vám totiž bude rozdávať počas vianočnej ponuky T-Mobile, teda lepšie povedané po novom Telekom. Ako ich získať vám poradíme práve teraz.

Cashback, teda peniaze do vašich rúk v hotovosti za rozhodnutie zostať s operátorom Telekom (T-Mobile) resp. nechať sa nalákať na jeho vianočnú ponuku programov Podľa seba Naj 3,5 alebo 7, o to ide. Vianočná ponuka je teda jasná, rozdávajú sa peniaze… no netešte sa, na nákup vianočných darčekov ich nepoužijete. Prečo a ako to funguje?

Hotovosť až do 200 EUR

Nebudeme vás viac napínať. Vec sa má takto. Ak sa od dnes rozhodnete využiť vianočnú ponuku T-Mobile (po novom Telekom), vyberať si budete môcť pre staro-nové balíčky Podľa seba Naj 3, 5 alebo 7 benefity – hotovosť alebo extra balíček, resp. oba. Ak sa rozhodnete pre akciový telefón, môžete si zobrať hotovosť alebo extra balíček. T.j. napríklad extra balíček je štvrtý balíček k programu Podľa seba Naj 3 atď. Teda jeden naviac. Ak však nechcete nový telefón, môžete si zobrať aj bonusový balíček i väčšiu hotovosť. Tak teraz bábo raď. Pozrite si tabuľku:

Vianočná ponuka T-Mobile (Telekom)
Program/hotovosť bez telefónu s telefónom
Podľa seba Naj 3  50 € 25 €
Podľa seba Naj 5 100 € 50 €
Podľa seba Naj 7 200 € 100 €

Kedy budú euráče?

Ak vás zaujala ponuka operátora, určite chcete vedieť i to, kedy dostanete sľúbenú hotovosť. Ako ste už z tabuľky správne pochopili, hotovosť nezískate s programom Podľa seba Naj 1, ale len s programom Podľa seba Naj 3, 5 alebo 7. Pri podpísaní 24-mesačnej viazanosti však dostanete namiesto peňazí kupón, ktorého čiastku si môžete vybrať v predajniach operátora (v hotovosti, alebo si ich nechať vyplatiť na účet) až po dvoch zaplatených faktúrach, najskôr však od 1. februára 2012, resp. v termíne uvedenom na vašom kupóne. Takže netešte sa, na vianočné darčeky tieto peniaze nevyužijete. Ale možno po novom roku v období zliav potešia ešte viac.

Telekom vianoce 2011

Nové Bonusové balíčky

Keďže pre program Podľa seba Naj 1 nie je možné získať hotovosť, môžete ako benefit využiť bonusový balíček. Ak si nezoberiete akciový telefón, bude platiť na celú dvojročnú viazanosť, ak však predsalen telefón zoberiete, bonusový balíček získate na 12 mesiacov. Novinkami sú však vylepšené balíčky a to napr. Balíček SMS zadarmo s 1000 SMS, ktorý nahrádza doterajší balíček so 400 SMS. Ak sa neupíšete k smrti, vedzte, že sa môžete utelefonovať či usurfovať… Totiž zmenil sa i balíček 1500 minút v slabej a víkendovej prevádzke na Balíček neobmedzených volaní večer a víkend do siete T-Mobile a pevných sietí v SR s FUP až 3000 minút. Taktiež sa mení i web´n´walk 1500 na Neobmedzený internet v mobile, kde dostanete v plnej rýchlosti 2000 MB dát a potom, síce za pomalšie dáta, už neplatíte vôbec nič. Uff, hádam ste sa nestratili, ostatné balíčky zostávajú nezmenené.

Čo dodať. Peniaze sa vždy zídu, v čase krízy možno ešte viac. Určite sa vám bude do roka 2012 vstupovať s poukážkou na nejaké tie euráče lepšie. Taktiež potešia „neobmedzenia“ v balíčkoch SMS, volaní vo vlastnej sieti či pri surfovaní. Zaujala vás ponuka Telekomu, alebo budete čakať na gradovanie, ktoré po minulé roky síce prišlo, ale nikdy nie je isté…

Ešte je fajn dodať, že pre biznis klientov Telekom pripravil podobnú ponuku pri programoch Podnikateľ, avšak výška hotovosti môže dosiahnuť až 300 EUR. Taktiež si na svoje prídu aj víkendoví surferi, vďaka novej akcii na Mobilný internet 0 EUR, kde získate viac dát za rovnakú cenu. Na tieto ponuky sa už pýtajte u operátora.

Foto: Slovak Telekom

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.