Reklama

T-Mobile Program 40: 40 minút, 40 SMS a hovory za 12 eurocentov

Števo Porubský

Magentový operátor do svojho portfólia paušálnych programom zaradil jednoduchý Program 40, ktorý za poplatok 4,99 € mesačne ponúka 40 minút a 40 SMS. Po prevolaní za minútu zaplatíte 12 eurocentov.  

 Sony

Foto: Sony

T-Mobile po dlhšej odmlke predstavil nový paušálny program s názvom Program 40, ktorý za 4,99 € mesačne obsahuje 40 voľných minút a 40 SMS do všetkých sietí. Po prevolaní voľných minút za minútu hovoru zaplatíte 12 eurocentov, SMS vás bude stáť 10 eurocentov. Ceny platia do všetkých sietí v ktoromkoľvek čase, tarifikácia je od prvej sekundy. Naviac získate aj službu CLIP zadarmo.

 

Samé podmienky… 

Ako väčšina paušálov, aj tento má určité háčiky. Prvým je samozrejme 24-mesačná viazanosť. Druhým je aktivačný poplatok vo výške 9,92 € pre nových zákazníkov. Ak by ste prechádzali z iných mesačných programov, resp. kreditných programov poplatok neplatíte. Tretím, pre mnohých tým najzávažnejším problémom je absencia dotovaných mobilných telefónov. Menej podstatným, no aj tak háčikom, ktorý môže pri výbere zavážiť je nemožnosť aktivovania dátových programov či iných vybraných doplnkových programov.

T-Mobile

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.