Reklama

T-Mobile: nový program Bez záväzkov a predĺženie akcie na hovory za 6 centov

Imrich Maťo

Spoločnosť T-Mobile Slovensko predlžuje úspešnú akciovú ponuku na programy Podľa seba s balíčkom volaní za 6 centov. Zároveň uvádza do svojho portfólia nový program Bez záväzkov, ktorý umožní zákazníkom volať i posielať SMS do všetkých sietí za veľmi nízke poplatky.

Sony Ericsson
Foto: Sony Ericsson

Pre údajný veľký úspech, deklarovaný T-Mobilom vo včerajšej tlačovej správe, sa operátor rozhodol predĺžiť akciu na program s volaniami za 0,06 € do všetkých slovenských sietí až do 30. júna 2010. Znamená to, že Balíček 0,06 je aj naďalej súčasťou ponuky programov Podľa seba pozostávajúcej, okrem tohto balíčka, z ďalších štyroch balíčkov, a to 40 minút do všetkých sietí, 1 500 minút do siete T-Mobile v slabej a víkendovej prevádzke, 400 SMS či 1 500 MB dát. Ceny vyskladaných programov Podľa seba 1, 3, 5 či 7 zostávajú rovnaké ako doteraz a môžete si k nim zakúpiť, okrem iných, aj špičkové telefóny, napr. Sony Ericsson Elm, Vivaz a Xperia X10, Samsung Monte alebo Samsung Shark Slider (Shark 3 S3550) alebo Nokia X6 a 7230. V pokračujúcej akcii neprídete ani o jeden z dvoch benefitov, ktorými sú: kupón na paušál za polovicu pre programy Podľa seba 1 až 7 a extra balíček zdarma k programu Podľa seba bez akciového telefónu.

Philips
Foto: Philips

Absolútnou novinkou medzi programami T-Mobilu je od dnes, 26.5.2010, program Bez záväzkov, ktorý má byť, podľa predstáv operátora, určený pre nenáročných zákazníkov s minimálnymi komunikačnými potrebami, ktorí zároveň nepotrebujú nový telefón z akciovej ponuky. Program Bez záväzkov je vlastne klonom konkurenčného O2 Fér, alebo nového „oranžového“ programu Paušál Štart. K jeho využívaniu nepotrebujete tzv. viazanosť a neplatíte ani mesačné poplatky. Cena minútového hovoru v rámci Slovenska je 0,12 € a SMS-ku odošlete do ktorejkoľvek slovenskej siete za 0,06 €. Včerajšia tlačová správa viac neprezradila a na webovej stránke operátora neboli v čase prípravy článku bližšie podrobnosti, napríklad o tarifikácii, spoplatnení (alebo nespoplatnení) služby CLIP, cenách hovorov či správ do zahraničia atď. Po získaní ďalších detailov vás budeme o nich informovať.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.