Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

T-Mobile Music City: aj v roku 2010 v 4 mestách zadarmo

T-Mobile Music City: aj v roku 2010 v 4 mestách zadarmo
Števo Porubský
T-Mobile Music City: aj v roku 2010 v 4 mestách zadarmo

T-Mobile pod názvom T-Mobile Music City bude aj tento rok organizovať hudobné festivaly v štyroch mestách Slovenska. Aj tento rok bude slovenská a zahraničná hudba v mestách hrať zadarmo.

 Nokia N97 mini gold edition

Foto: Nokia

Už tretia séria mestských hudobných festivalov T-Mobile Music City sľubuje rovnako dobrú zábavu ako po minulé roky. Tento krát sa slovenskí a zahraniční hudobní interpreti postupne predstavia v Žiline, Rimavskej Sobote, Piešťanoch a Bratislave, a to už tradične aj na mimoriadne netradičných miestach. Doslova 24 hodín bude v spomínaných mestách hrať hudba najrôznejších žánrov, ktorú si môžete vypočuť a zabaviť sa pri nej zadarmo.

Tohtoročnú mestskú hudobnú sezónu otvorí 23. apríla Žilina. Hudba tu zaznie už v ranných hodinách napríklad aj v podchode železničnej stanice. Na hlavnom pódiu v Garmin aréne sa predstaví Žena z lesoparku, Lavagance, Hex, Puding pani Elvisovej a hlavná hviezda večera Richard Müller. Parkovisko MŠK Žilina bude zasa vyhradené pre hip-hop stage a interpretov ako Rytmus & Kontrafakt, Moja reč či Vec & Zverina. Na svoje si prídu aj  milovníci alternatívnej či tanečnej hudby. 

Nokia X6

Foto: Nokia

V júni sa festival presunie do Rimavskej Soboty, v septembri do Piešťan. Bodku za hudobným mestským festivalom dá už tradične Bratislava v novembri. Informácie o prípravách a priebehu festivalov budú dostupné na portáli t-musiccity.sk. Fanúšikovia tu nájdu nielen aktuálne informácie, ale aj priestor, kde môžu vyjadriť svoje názory, postrehy a dojmy zo sveta hudby. Stránka im umožní zapojiť sa do súťaží, ale aj prezentovať svoju vlastnú hudobnú tvorbu.