Reklama

T-Mobile Music City: aj v roku 2010 v 4 mestách zadarmo

Števo Porubský

T-Mobile pod názvom T-Mobile Music City bude aj tento rok organizovať hudobné festivaly v štyroch mestách Slovenska. Aj tento rok bude slovenská a zahraničná hudba v mestách hrať zadarmo.

 Nokia N97 mini gold edition

Foto: Nokia

Už tretia séria mestských hudobných festivalov T-Mobile Music City sľubuje rovnako dobrú zábavu ako po minulé roky. Tento krát sa slovenskí a zahraniční hudobní interpreti postupne predstavia v Žiline, Rimavskej Sobote, Piešťanoch a Bratislave, a to už tradične aj na mimoriadne netradičných miestach. Doslova 24 hodín bude v spomínaných mestách hrať hudba najrôznejších žánrov, ktorú si môžete vypočuť a zabaviť sa pri nej zadarmo.

Tohtoročnú mestskú hudobnú sezónu otvorí 23. apríla Žilina. Hudba tu zaznie už v ranných hodinách napríklad aj v podchode železničnej stanice. Na hlavnom pódiu v Garmin aréne sa predstaví Žena z lesoparku, Lavagance, Hex, Puding pani Elvisovej a hlavná hviezda večera Richard Müller. Parkovisko MŠK Žilina bude zasa vyhradené pre hip-hop stage a interpretov ako Rytmus & Kontrafakt, Moja reč či Vec & Zverina. Na svoje si prídu aj  milovníci alternatívnej či tanečnej hudby. 

Nokia X6

Foto: Nokia

V júni sa festival presunie do Rimavskej Soboty, v septembri do Piešťan. Bodku za hudobným mestským festivalom dá už tradične Bratislava v novembri. Informácie o prípravách a priebehu festivalov budú dostupné na portáli t-musiccity.sk. Fanúšikovia tu nájdu nielen aktuálne informácie, ale aj priestor, kde môžu vyjadriť svoje názory, postrehy a dojmy zo sveta hudby. Stránka im umožní zapojiť sa do súťaží, ale aj prezentovať svoju vlastnú hudobnú tvorbu.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.