Reklama

T-Mobile má tri nové dátové programy pre mobil

Števo Porubský

Operátor Slovak Telekom od zajtra (21.9.) spúšťa novú trojicu dátových programov pre mobilné telefóny a smartfóny. Nová trojka nahradí doterajšie web’n’walk programy, tie si už od zajtra neaktivujete. Internet v mobile je nový názov balíčkov, ktoré ponúknu takmer rovnaké služby ako pôvodné web’n’walk.

 Nokia N9

Foto: Nokia

Najmenším programom v novej trojici bude Internet v mobile 100, ktorý ponúkne 100 MB voľných dát za poplatok 3,99 € bez viazanosti. S viazanosťou balíček zatiaľ operátor neponúka. Zaujímavejší je program Internet v mobile 500. Ten obsahuje 500 MB za poplatok 5,99 € mesačne bez viazanosti, s 24-mesačnou viazanosťou je to len 3,99 €. Balíček je možné aktivovať aj k najmenším hlasovým programom Bez záväzkov či Program 40. Po prečerpaní dát bude 1 MB spoplatnený sumou 0,10 €. 

Takmer neobmedzený internet v mobile

Stropom bude program Neobmedzený internet v mobile, ktorý obsahuje 2000 MB voľných dát plnou rýchlosťou do 21 Mbps. Po ich prečerpaní klesne rýchlosť prenosu na 64 kbps. Mesačný poplatok je 9,99 € bez viazanosti, ak sa zaviažete na 24-mesiacov, cena klesne na 5,99 €. Po novom bude operátor vo väčšom ponúkať balíčky na vyskúšanie na mesiac zadarmo, po prvom mesiaci budete platiť klasický poplatok.

HTC EVO 3D

Foto: HTC

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.