Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

T-Mobile Fix: extra kredit už aj pre Fix 9 a nové mobily

T-Mobile Fix: extra kredit už aj pre Fix 9 a nové mobily
Imrich Maťo
T-Mobile Fix: extra kredit už aj pre Fix 9 a nové mobily

S programami Fix máte vždy dostatok kreditu. K vášmu navýšenému vám T-Mobile pridá extra kredit. A to už aj k programu Fix 9.

 Nokia X6

Foto: Nokia

Dnes sa to síce prvoaprílovými žartami len tak hemží, T-Mobile si však zo svojich zákazníkov nestrieľa. Ak používate niektorý z programov Fix a končí vám viazanosť, máte šancu naďalej získavať mesačne extra kredit navyše. Od dnešného dňa síce za zmenených podmienok, avšak pre zákazníkov výhodnejších. Ak máte záujem o kúpu nového akciového mobilného telefónu, tak pri programoch Fix 12 a Fix 16 budete od operátora mesačne dostávať 50% kreditu navyše počas celých 24 mesiacov viazanosti, teda 6 €, resp. 8 € mesačne. Nezabudnite, že minimálne mesačné zmluvné dobitie je 12 €, resp. 16 €. Inak vám extra kredit nebude pridaný. Tou pozitívnou novinkou, spomenutou vyššie, je získavanie až 100% extra kreditu mesačne počas celej doby viazanosti. Po minimálnom mesačnom zmluvnom dobití (12 €, resp. 16 €) naň máte nárok pri vyšších Fix-och, teda programoch Fix 12 a Fix 16. Ak ale chcete mesačne „míňať“ iba 9 €, teda budete využívať program Fix 9, máte, konečne, možnosť získavať mesačne extra kredit aj vy, a to vo výške 50%, čo je 4,50 €. V tomto prípade je, okrem viazanosti na 24 mesiacov, podmienkou aj to, že si nekúpite akciový mobilný telefón. Jedno, čo sa pri programoch Fix nezmenilo, je nevýhodná 30-sekundová tarifikácia.

Sony Ericsson Elm

Foto: Sony Ericsson  

Pripomíname, že v prípade záujmu o kúpu mobilu k programu Fix budete mať v apríli na výber až 14 mobilov, pričom až 9 z nich je už za 1 €. Navyše, špeciálna akciová ponuka na Samsung Star za 1 € od programu Fix 9 platí až do 14. apríla 2010. Trochu prekvapujúcou, ale veľmi pozitívnou správou z magentového tábora je zaradenie dvoch veľmi zaujímavých mobilných telefónov do bežnej akciovej ponuky. Prvým z nich je Sony Ericsson Elm, decentný klasik s HSPA, Wi-Fi, GPS i 5 Mpx fotoaparátom. Druhým je tak isto čerstvá novinka na našom trhu, špičková dotyková Nokia X6, ktorú môžete vyhrať v našej súťaži a recenziu o nej si prečítate v časopise BCMOBIL & TECHBOX číslo 5-6/2010. Sony Ericsson Elm je ponúkaný v cene od 1 € do 69 € a Nokia X6 v rozpätí 49 € až 289 €, v závislosti od vybraného paušálneho programu. T-Mobile zároveň znížil ceny niektorých mobilov, napríklad Nokia N97 mini (o 140 € – 200 €), Sony Ericsson Satio (o 110 € – 190 €), a tiež napr. Nokia 5530 XpressMusic či LG BL20 New Chocolate.