Reklama

T-Mobile Fix: extra kredit už aj pre Fix 9 a nové mobily

Imrich Maťo

S programami Fix máte vždy dostatok kreditu. K vášmu navýšenému vám T-Mobile pridá extra kredit. A to už aj k programu Fix 9.

 Nokia X6

Foto: Nokia

Dnes sa to síce prvoaprílovými žartami len tak hemží, T-Mobile si však zo svojich zákazníkov nestrieľa. Ak používate niektorý z programov Fix a končí vám viazanosť, máte šancu naďalej získavať mesačne extra kredit navyše. Od dnešného dňa síce za zmenených podmienok, avšak pre zákazníkov výhodnejších. Ak máte záujem o kúpu nového akciového mobilného telefónu, tak pri programoch Fix 12 a Fix 16 budete od operátora mesačne dostávať 50% kreditu navyše počas celých 24 mesiacov viazanosti, teda 6 €, resp. 8 € mesačne. Nezabudnite, že minimálne mesačné zmluvné dobitie je 12 €, resp. 16 €. Inak vám extra kredit nebude pridaný. Tou pozitívnou novinkou, spomenutou vyššie, je získavanie až 100% extra kreditu mesačne počas celej doby viazanosti. Po minimálnom mesačnom zmluvnom dobití (12 €, resp. 16 €) naň máte nárok pri vyšších Fix-och, teda programoch Fix 12 a Fix 16. Ak ale chcete mesačne „míňať“ iba 9 €, teda budete využívať program Fix 9, máte, konečne, možnosť získavať mesačne extra kredit aj vy, a to vo výške 50%, čo je 4,50 €. V tomto prípade je, okrem viazanosti na 24 mesiacov, podmienkou aj to, že si nekúpite akciový mobilný telefón. Jedno, čo sa pri programoch Fix nezmenilo, je nevýhodná 30-sekundová tarifikácia.

Sony Ericsson Elm

Foto: Sony Ericsson  

Pripomíname, že v prípade záujmu o kúpu mobilu k programu Fix budete mať v apríli na výber až 14 mobilov, pričom až 9 z nich je už za 1 €. Navyše, špeciálna akciová ponuka na Samsung Star za 1 € od programu Fix 9 platí až do 14. apríla 2010. Trochu prekvapujúcou, ale veľmi pozitívnou správou z magentového tábora je zaradenie dvoch veľmi zaujímavých mobilných telefónov do bežnej akciovej ponuky. Prvým z nich je Sony Ericsson Elm, decentný klasik s HSPA, Wi-Fi, GPS i 5 Mpx fotoaparátom. Druhým je tak isto čerstvá novinka na našom trhu, špičková dotyková Nokia X6, ktorú môžete vyhrať v našej súťaži a recenziu o nej si prečítate v časopise BCMOBIL & TECHBOX číslo 5-6/2010. Sony Ericsson Elm je ponúkaný v cene od 1 € do 69 € a Nokia X6 v rozpätí 49 € až 289 €, v závislosti od vybraného paušálneho programu. T-Mobile zároveň znížil ceny niektorých mobilov, napríklad Nokia N97 mini (o 140 € – 200 €), Sony Ericsson Satio (o 110 € – 190 €), a tiež napr. Nokia 5530 XpressMusic či LG BL20 New Chocolate.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.