Reklama

T-Mobile bude mať detské SIM karty s volaniami za 10 eurocentov!

Števo Porubský

Možno to vyzerá, že píšeme hlúposti, no faktom je, že Slovak Telekom pod logom T-Mobile začína predávať balíčky so SIM kartami „Cars“ a „Hannah Montana“ z Disney kolekcie! Stále sa vám to nezdá? A keď vám k nim pribalí volanie za 10 eurocentov?

 T-Mobile SIM karta Hannah Montana

Spoločnosť Slovak Telekom uvádza pod značkou T-Mobile prvé predplatené SIM karty z Disney kolekcie. Špeciálne balenia SIM kariet budú v predaji od zajtra, 15. marca. Zatiaľ budú v predaji dva balíčky – chlapčenský „Cars“ a dievčenská „Hannah Montana“ SIM karta. Rozdiel je jedine v dizajne. Inak sú obe SIM karty rovnaké, obe ponúkajú služby, ku ktorým sme sa dopátrali až na konci tlačovky. Za cenu 9,99 € si nielen v T-Mobile predajniach, ale i v hypermarketoch či novinových stánkoch kúpite balíček s 10 € kreditom. Ten využijete vy, alebo vaše ratolesti na volania za 10 eurocentov za minútu do všetkých sietí v ktoromkoľvek čase, no so sekundovou tarifikáciou po prvej minúte (60+1). SMS správa vyjde na 0,06 €. Disney SIM karte si môžete aktivovať aj dátový balík web’n’walk 25. Na týchto SIM kartách sú automaticky blokované volania na audiotexové čísla a rovnako aj prístup k nevhodnému obsahu na portáli t-zones či wapových stránkach partnerov spoločnosti.

 T-Mobile SIM karta Cars

Mimochodom, SIM karty budú vraj aj s pridanou hodnotou v podobe bohatého balenia a prístupu k špeciálnemu mobilnému obsahu (hry, pozadia, šetriče obrazovky). V balení nájdete: SIM kartu v dizajne „Cars“ alebo „Hannah Montana“, sériu farebných samolepiek rovnomenných „postavičiek“, sériu špeciálnych tetovačiek týchto detských hrdinov a booklet s predstavením SIM karty a jednoduchým manuálom. V budúcnosti by mal operátor priniesť aj ďalšie Disney SIM karty. Aké? Nechajme sa prekvapiť.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.