Reklama

T-Mobile a T-Com onedlho skončia... s názvom

Števo Porubský

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. ešte tento mesiac zruší názvy T-Com a T-Mobile ako svojich obchodných značiek a nahradí ich jediným názvom – Telekom. Logo novej značky je takmer rovnaké ako to doterajšie, miznú z neho „Com“ a „Mobile“. Operátor už nikdy nebude mobilný a pevno-linkový.

 Telekom logo

V tlačovej správe spoločnosti je tiež uvedené, že práve týmto krokom Slovak Telekom zavŕši proces integrácie, ktorý začal „svadbou roka“ minulé leto. Zmena je zároveň vraj v súlade s medzinárodnou stratégiou skupiny Deutsche Telekom v oblasti korporátnej identity. Dušan Švalek, výkonný riaditeľ marketingu Slovak Telekomu: „Uvedenie jednej silnej spoločnej značky pre služby pevnej i mobilnej siete je finálnym a logickým krokom v dlhom procese spájania, ktorý sme začali ešte v lete minulého roka. Táto zmena prinesie pozitíva predovšetkým našim zákazníkom.“

 Slovak Telekom

Novinky na každom kroku

Súčasťou uvedenia novej značky Telekom je aj zjednotenie zákazníckych liniek 12345  a 0800 123 456. Nová spoločná zákaznícka linka bude pre všetkých bezplatne dostupná na čísle 0800 123 456. Úplnou novinkou bude spoločný internetový portál www.telekom.sk, ktorý nahradí doterajšie weby www.t-com.sk a www.t-mobile.sk. Ambíciou nového portálu bude podľa operátora posunúť zákaznícku skúsenosť opäť o krok vpred. Čo to presne bude znamenať pre zákazníka je otázne, uvidíme. Ponúkne však vraj nové funkcie, bude prehľadnejší a interaktívnejší a vznikne nový e-shop.

 Telekom

Mimochodom, dnes poobede nás čaká tlačovka s novinkami Telekomu. Uvidíme, či už aj u megentového operátora začnú Vianoce v októbri.

Foto: Slovak Telekom

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.