Reklama

Sygic GPS: T-Mobile Edition je prvá navigácia s dopravnými info v SR!

Števo Porubský

Spoločnosti Slovak Telekom pod značkou T-Mobile a slovenský Sygic uvádzajú do ponuky nový model navigácie pod názvom Sygic GPS: T-Mobile Edition. Ide o navigačnú aplikáciu pre smartfóny Android, ktorá ako jediná v SR ponúka online dopravné informácie bez nutnosti viazanosti na celý rok, ako v prípade služby Real-Time Traffic priamo od Sygicu s cenovkou 9,99 € ročne.

 T-Mobile logo 

Nedávno Orange ponúkal k zakúpeným produktom HTC navigácie Sygic zadarmo, teraz zas T-Mobile spúšťa akciu na navigáciu Sygic s mesačným poplatkom a bez viazanosti. Objednať si túto službu môže ktokoľvek z vás, ak vlastníte smartfón s operačným systémom Android 2.1 a vyšším. Pre iné platformy sa zatiaľ služba ešte len pripravuje, pre iOS by mala byť dostupná od augusta. Služba je tak pomerne dosť obmedzená a nevýhodou je taktiež nemožnosť prijímania online dopravných informácií pre základný, lacnejší, balíček s mapami okolitých krajín.

 Sygic GPS: T-Mobile Edition

V ponuke budú dva balíčky:

Sygic:  mapy Slovenska, Česka, Maďarska, Rakúska – poplatok 1,39 € mesačne,

Sygic Europe & Traffic: mapy EÚ a dopravné informácie v Slovenskej republike – 2,39 € mesačne.

Stačí si cez Android Market stiahnuť Sygic GPS aplikáciu, nainštalovať a pri prvom spustení sa vám objaví ponuka výberu jedného z dvojice balíčkov od T-Mobile. Vyberiete si jeden, ktorý chcete využívať a k mesačnej faktúre alebo z vášho kreditu bude odrátaný mesačný poplatok. Ak si teda vyberiete mapy celej Európy, získate aj online spravodajstvo o počasí, mestách, dopravné informácie, ale aj možný chat so známymi, ktorí využívajú rovnakú aplikáciu. Sygic GPS: T-Mobile Edition je zatiaľ poskytovaná na prvých 14 dní zadarmo. Potom sa účtuje štandardný mesačný poplatok podľa zvoleného profilu. Viac informácií vrátane presných krokov inštalácie nájdete na webe operátora.

Sygic Real-Time Traffic

Foto: T-Mobile, Sygic

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.