Reklama

Sygic Aura: šoférujte, choďte pešo alebo sa stretnite s priateľmi

Marek Šimunek

Slovenská spoločnosť Sygic, zaoberajúca sa vývojom a predajom navigačného softvéru pre rôzne zariadenia a platformy, prichádza na trh s revolučným riešením s možnosťami bežnej navigácie, plnohodnotným 3D zobrazením a jednoduchým navigovaním pre chodcov spojeným s množstvom ďalších funkcií, ktoré obohatia vaše spoznávanie nových miest.

 Sygic Aura

Nový navigačný softvér Sygic Aura predstavujúci tri roky vývoja, prináša na trh nové funkcie pre využitie navigácie. Sygic Aura určuje smer vývoja GPS zariadení v blízkej budúcnosti a nastoľuje nový trend. Základom je plnohodnotná navigácia s 3D zobrazením budov, terénu a miest a rýchlym prispôsobením pohľadu, či už cestujete autom, alebo idete pešo. Rýchle prepočítavanie trás, zobrazenie upozornení a návestí pred križovatkami alebo upozornenie na obmedzenia a radary je takmer samozrejmosťou. Okrem toho sa môžete tešiť na hlasovú navigáciu vo viac ako 20 jazykoch, pomocníka pracujúceho na základe vašej polohy, predpovede počasia pre určené miesto alebo turistické informácie o danej lokalite.

Sygic Aura 

Sygic Aura prináša pre jej užívateľov aj vlastnú komunitu pre ľahké a jednoduché zdieľanie skúseností s trasami alebo objektmi záujmu, ako sú napríklad reštaurácie alebo zábavné zariadenia. Pre užívateľov požadujúcich aktuálne informácie prináša Aura možnosť zapnutia streamovaného príjmu najaktuálnejších informácií o dopravnej situácii. Aura umožňuje okrem navigácie samotnej aj spoznávanie nových destinácií a pomôže vám v odpovediach na otázky, kam ísť v tom-ktorom meste, kde môžete ostať, alebo kde sa môžete stretnúť s priateľmi. Jednoduché zdieľanie vašej polohy s priateľmi značne uľahčí vaše stretnutie aj v miestach, ktoré dôverne nepoznáte. Aura vám pomôže udržať sa na vašej ceste nezávisle na tom či cestujete autom alebo pešo so všetkými potrebnými informáciami priamo vo vašej dlani.

 Sygic Aura

Navigácia Sygic Aura je predurčená pre novú vlnu smartfónov ako napríklad Windows Phone 7 Series, Apple iPhone alebo zariadenia Android. Ďalšie informácie o dostupnosti a cenách môžete získať na web stránke výrobcu.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.