Reklama

Sygic Aura: 3D navigácia pre iPhone dostupná v App Store

Marek Šimunek

Spoločnosť Sygic fanúšikom mobilného navigovania asi netreba bližšie predstavovať. Jej najnovšie dieťa Sygic Aura, o ktorej predstavení sme písali v predchádzajúcom článku sa konečne dostala do Apple App Store a vy si môžete užívať všetky výhody nových funkcií pre obohatenie vášho cestovania.

Aura

Sygic Aura je najkompletnejším navigačným riešením spájajúcim tri roky vývoja s množstvom nových a moderných funkcií. Základom je štandardná Turn-By-Turn navigácia do auta poskytujúca turistické informácie o rôznych lokalitách, pešiu navigáciu, predpovede počasia, atraktívne 3D prostredie a prepojenie so sociálnymi sieťami. Súčasťou aplikácie je aj komunita Sygic Aura Drive pre jednoduché zdieľanie vašej polohy s priateľmi a rýchlu navigáciu na adresy vo vašich kontaktoch. Priamo v aplikácii môžete svoju polohu zdieľať so sociálnymi sieťami alebo chatovať s vašimi priateľmi. Prioritným úmyslom však bola možnosť rezervovania miesta, napríklad v reštaurácií a jednoducho umožniť vašim priateľom navigovanie na správne miesto stretnutia.

Aura

V celej Európe bude dostupne veľké množstvo regionálnych balíkov máp podľa vašich požiadaviek. Nie je tak nutné zakúpenie aplikácie s mapami celej Európy ak takéto pokrytie nevyužijete. Do 31. mája budú dostupné verzie s jednotlivými časťami Európy za uvádzaciu cenu 39,99 €. Po tomto dátume bude cena upravená na štandardných 59,99 €. Základné balíčky máp pre Sygic Aura Drive sú Benelux, D-A-CH, Eastern Europe, France, Iberia, Italy, Nordics a UK & Ireland. Po zakúpení akejkoľvek regionálnej verzie si môžu užívatelia okamžite užívať nové zážitky spojené s efektným 3D prostredím, komunitou Aura alebo navigovaním priateľa k priateľovi. 

Navigáciu už testujeme a tak sa môžete tešiť na jej plnohodnotnú recenziu v pripravovanom čísle NAVIBOX.

Aura

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.