Reklama

Toto sú gadgety, s ktorými ochránite planétu

Zdroj | Samsung
Richard Pliešovský
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Dnes, 7. apríla je Svetový deň zdravia. Tohtoročná téma je viac než aktuálna: Naša planéta, naše zdravie. Na prvý pohľad síce nemá zdravie veľa spoločného s planétou, opak je však pravdou.

Čo si predstaví technologický nadšenec pod slovom zdravie? Zrejme mu ako prvé prídu na myseľ smarthodinky, k nim samozrejme bezdrôtové slúchadlá a až potom sa pomaly objavia ďalšie gadgety, zvyčajne spojené so športovaním. Samozrejme, športovým aktivitám tlieskame, ale zdravie je previazané s rôznymi faktormi a vplyvmi. Určite nepostačí párkrát do týždňa športovať na to, aby sme boli fit a dožili sa stovky.

Zdroj | Stadler Form

Na zdravie vplýva nielen náš pohyb, ale aj to čo jeme, akú vodu pijeme, aký vzduch dýchame. Pripravili sme pre vás inšpiratívny zoznam, ktorý by vám mohol pomôcť pri kontrole a udržiavaní vášho zdravého životného štýlu. Počas nákupov však myslíte nielen na seba, ale aj na planétu, ako sa hovorí, niekedy je menej gadgetov viac.

Múdre gadgety

Hrudný pás, bezdrôtové slúchadlá, smart fľaša, puzlný oximeter… všehochuť gadgetov, ktoré sa vám môžu zísť.

Smart váhy

Digitálne osobné váhy zaznamenávajú údaje nielen o vás, ale celej rodiny. Vďaka tomu máte v rukách (v aplikácii) po čase pekné štatistiky, ktoré ukazujú, ako sa vám darí udržiavať hmotnosť v rozumných medziach.

Čističky vzduchu

Vzduch už dávno nedýchame v takej kvalite ako si možno myslíme. Aktuálne tu máme peľové obdobie, ktoré mnohým na Slovensku strpčujú život na denno-dennej báze, vrátane noci. Netreba zabúdať ani na situáciu okolo vírusu, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19. Aj preto sme pre vás urobil megasúboj, kde sme porovnali 5 prémiových modelov od renomovaných výrobcov z celého sveta.

Robotické vysávače

Robotickým vysávačom sa pravidelne venujeme na našich stránkach. Pre tých, ktorí chcú ísť naozaj do hĺbky pripravil kolega Števo perfektný megasúboj 5 robotických vysávačov s mopom do 400 €. Určite si ho prečítajte.

Smarthodinky

Samozrejme, nesmieme zabudnúť ani na inteligentné hodinky. O tie je, samozrejme, obrovský záujem, pripravili si len niekoľko tipov. Oveľa viac ich nájdete na našej webstránke.

Fitness náramky

Výbornou alternatívou k hodinkám sú kompaktné a ľahké inteligentné náramky. Nové modely poskytnú prakticky všetko, čo smarthodinky vrátane monitoringu zdravia a bezkontaktných platieb.

Smart mobilita

Každý z nás môže prispieť k trvalo udržateľnému rozvoju a nie je to nič zložité. Stačí presadnúť z auta na moderné dopravné prostriedky, ktoré okrem elektromobilov predstavujú elektrické skútre, bicykle a kolobežky.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.