Reklama

Súťaž Ukáž sa! ASUS hľadá dievča na titulku časopisu TECHBOX má svoju víťazku

Števo Porubský

V nedeľu 28. augusta 2011 sa skončila možnosť hlasovania v súťažnej ankete Ukáž sa! ASUS hľadá dievča na titulku časopisu TECHBOX. Anketa mala jediný cieľ – nájsť najsexi dievča, ktoré získa špičkový notebook ASUS U36SD a zároveň sa objaví na titulke nového časopisu TECHBOX. O krásnu titulku sa postará renomovaný fotograf Peter Frolo a jeho tím.

Ukáž sa!

Šancu stať sa tvárou ASUS pre najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 9-10/2011, ktoré výjde už 19. septembra 2011 mali dievčatá takmer počas celého leta. O vaše hlasy sa mohli uchádzať už od 18. júla 2011, pričom možnosť prihlásenia sa do súťaže trvala až 5 týždňov a hlasovanie rovných šesť. Do ankety sa celkovo zapojilo 44 dievčat, z ktorých len jedna počas súťaže odstúpila. Aj napriek tomu bol výber zo 43 sexi dievčat pre hlasujúcich určite náročný. Do finálovej trojky sa nakoniec dostali dievčatá, ktorých počet hlasov presiahol číslovku 600! Celkovo ste poslali modelkám takmer 5-tisíc hlasov.

Ukáž sa!

Finalistky súťaže: Hanka Švihoríková (NR) – Monika Anyalaiová (KN) – Silvia Gulíková (BA)

Po ukončení hlasovania zasadla dňa 30. augusta 2011 odborná porota zložená zo zástupcov zúčastnených spoločností a fotografa – Roman Calík (časopis TECHBOX), Petra Bačková (spoločnosť ASUS Computer) a Peter Frolo (fotograf). Vyhrať mohla len jediná súťažiaca, ktorou sa stala Silvia Gulíková z Bratislavy. Získala notebook ultratenký a superľahký notebook ASUS U36SD a už v pondelok 5. septembra sa dostane do rúk profesionálneho fotografa Petra Frola, špičkovej vizážistky Eliške Pichoňskej a stylistky Michaele Ľuptákovej – veríme, že získa ešte výraznejší „titulkový“ šmrnc. Silviu teda uvidíte už v najbližšom čísle časopisu TECHBOX 9-10/2011.

Silvia Gulíková

Tak to je ona – Silvia, ktorú budete môcť vidieť na titulke časopisu TECHBOX už 19.9.!

Výhercovia predplatného a tašky TECHBOX

Ak ste hlasovali za jednu zo 44 dievčat, mali ste šancu vyhrať jednu z piatich cien od vydavateľstva časopisu TECHBOX – ročné predplatné časopisu TECHBOX a cestovnú tašku TECHBOX. Zo 4 675 platných hlasov sme vyžrebovali týchto piatich šťastlivcov: Marek Hladný, Dávid Dobiáš, Jozef  Mikloš, Szilveszter Knap, Vlado Ponický.

 Meníme sa!

Perličky súťažnej ankety

Do súťaže sa prihlásilo až 88 dievčat, z ktorých presná polovica poslala aj súhlas so zverejnením, a tak sa na stránke modelka.techbox.sk objavil ich krátky profil. Ten si pozrelo niekoľko tisíc návštevníkov, ktorí mimochodom „zanechali“ viac ako 2 500 „like“ stránky na Facebooku. Hlasujúci pokorili tiež hranicu 4 500 odovzdaných hlasov (presne 4 675), z ktorých si viac ako 40 % ukrojili tri finalistky dokopy. Priemerný vek súťažiacich bol 22,7 roka, miery a iné parametre sme od súťažiacich už nepožadovali. Možno nabudúce :). Veď spriemerovať miery či výšku môže byť zaujímavé.

Za výraznú podporu súťaže ďakujeme všetkým partnerským stránkam a portálom, všetkým zúčastneným súťažiacim, ale i hlasujúcim a najmä spoločnosti ASUS, ktorá sa rozhodla hľadať modelku pre titulku nového časopisu TECHBOX a pre víťazku darovala i hlavnú cenu – ultratenký a superľahký notebook ASUS U36SD.

Ukáž sa!

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.