Reklama

Súťaž Česko-slovenská CEWE Fotokniha roka 2011 začína

Števo Porubský

Na včerajšej tlačovke zástupcovia spoločnosti CeWe Color u nás známej pod značkou Fotolab predstavili pripravovaný nový ročník súťaže CEWE Fotokniha roka 2011. Česko-slovenská súťaž v novom ročníku prináša niekoľko noviniek, medzi ktorými je výhra“ pre každého!

Česko-slovenská CEWE Fotokniha roka 2011

Dlhý názov súťaže Česko-slovenská CEWE Fotokniha roka 2011 v sebe ukrýva medzinárodnú súťaž o najkrajšiu CEWE Fotoknihu nielen roka, ale i mesiaca. Aby toho nebolo málo, spoločnosť rozšírila súťaž o tri nové kategórie – Podnikatelia, Profesionálni fotografi a Mestá a obce. Výhody pre každého sú jasné – zviditeľniť sa. CeWe Color na to myslela od začiatku a nikomu nebude brániť o zaujímavo poňaté zviditeľnenie sa vo svojom obore. Ak nazbierate dostatok hlasov, môžete vyhrať nielen jednu z vecných cien, ale i nových zákazníkov či návštevníkov. Výrobca vynovil aj súťažné web stránky cewe-fotokniha.sk s prepojením na sociálne siete. Poslednou a nemenej podstatnou novinkou je i pomoc deťom s autizmom (nadácia F84) zo strany CeWe Color za každý hlas v súťaži.

CEWE Fotokniha

To čo získa každý účastník súťaže je 20 € kupón na novú CEWE Fotoknihu už len za to, že tú svoju pridal do súťaže. Mimochodom, v minulom roku každý súťažiaci dostal „len“ 10 € kupón, pričom do súťaže bolo prihlásených 2284 Fotokníh. Súťaž prebieha od 1.6.2011 do 15.1.2012, pričom každý 15.deň v mesiaci bude vyhlásená Fotokniha mesiaca. V záverečnom finále bude vyhlásená tá najlepšia, ktorá vyhrá zájazd v hodnote 4 000 € (samostatne pre SR aj ČR). Jedinou nevýhodou je, že do súťaže môžete prihlasovať len niektorú z vybranej štvorice Fotokníh (Veľká A4, XL, Štvorcová a Veľká A4 panoráma) a nie zo všetkých, ktoré CeWe Color ponúka. Zároveň do súťaže môžete prihlasovať len vaše nové Fotoknihy vytvorené medzi 1.6.2011 až 30.11.2011.

Česko-slovenská CEWE Fotokniha roka 2011

Foto: CeWe Color

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.