Reklama

SUNNYSOFT vstupuje na Slovensko, prvých zákazníkov odmení mobilom

PR článok

SUNNYSOFT, český špecialista na smartfóny, mobily, tablety a príslušenstvo s dvanásťročnou históriou, vstupuje na slovenský trh. Otvoril predajňu v centre Bratislavy a slovenský internetový obchod www.sunnysoft.sk.

Sunnysoft Powertraveller

SUNNYSOFT pre zákazníkov prináša celkom novú značku Kidigi a rad ďalšieho príslušenstva, ktoré inde nenájdu. Okrem najširšieho portfólia v odbore ponúka aj vysokú odbornosť obsluhy. Všetok tovar je k dispozícii na www.sunnysoft.sk a väčšina tiež na sklade priamo v predajni v centre Bratislavy. Prví zákazníci predajne budú odmenení mobilným telefónom a ďalšími darčekmi v celkovej hodnote 4000 €.

SUNNYSOFT

Od pondelka 26.9.2011 si môžu užívatelia smartfónov, tabletov a mobilných telefónov vyberať z pravdepodobne najširšej špecializovanej ponuky v internetovom obchode www.sunnysoft.sk, ako aj v predajni v centre Bratislavy, kde im navyše odborne poradí zaškolený personál. Predajňa sa nachádza na Palackého ulici č. 18, je výborne dostupná tak pre peších záujemcov, ako aj pre vodičov. Pred predajňou je vyhradený parkovací box na odstavenie vozidla a priamo oproti predajni je možné parkovať v parkovacom dome – Garáži Opera.

„Sunnysoft si počas svojej existencie získal množstvo fanúšikov aj na Slovensku. Otvorenie novej pobočky im prinesie rýchlejšiu a lacnejšiu dopravu a hlavne – špecializovanú predajňu priamo v centre Bratislavy,“ vysvetľuje dôvody otvorenia slovenskej pobočky jej riaditeľ Ivan Kunčák.

„Naším cieľom nie je len uspokojiť záujemcov o smartfóny a mobily známych aj menej známych značiek od Apple, cez HTC, až po Huawei, ale sme pripravení ponúknuť menej obvyklé typy príslušenstva. Pre ilustráciu spomeniem, že ako úplnú novinku prinášame produkty značky Kidigy, t.j. kvalitné a dizajnové doplnky, ďalej stylus pre kapacitné displeje, veľkokapacitné batérie, originálne bumpery pre iPhone 4 alebo solárne nabíjačky,“ vymenúva zaujímavosti v sortimente produktový manažér Michael Horejsek.

Kidigi

 

Sunnysoft rozdáva 4000 €

Pri príležitosti otvorenia predajne na Slovensku Sunnysoft pripravil špeciálnu akciu. Prví zákazníci predajne budú odmenení mobilným telefónom Samsung, kolískou Kidigi, kapacitným stylusom alebo ochranou mobilu Skins v celkovej hodnote 4 000 €. Pravidlá akcie „Prvých zákazníkov odmeníme mobilným telefónom!“

„Pre zákazníkov e-shopu sme pripravili akciu – poštovné zadarmo na celý náš sortiment. Tak aby ani oni o nič neprišli. To všetko pri nastavení veľmi konkurenčných cien. A nesmiem zabudnúť, ku každému prístroju s displejom zákazník dostane praktickú čistiacu handričku z jemného mikrovlákna,“ dodáva Ivan Kunčák.

Predajňu môžu zákazníci navštíviť už od pondelka 26. septembra 2011 na adrese:
Sunnysoft SK, s.r.o.
Palackého 18,
811 02 Bratislava,
Tel.: 0917 990 333, 0948 770 333
Internetový obchod a informácie o špeciálnej akcii „Prvých zákazníkov odmeníme mobilom“ nájdu zákazníci na www.sunnysoft.sk

Foto: Sunnysoft, Kidigi

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.