Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Štvrtá séria Stranger Things trhá rekordy v sledovanosti

Štvrtá séria Stranger Things trhá rekordy v sledovanosti
Michal Spiegel
Štvrtá séria Stranger Things trhá rekordy v sledovanosti

Predposledná séria jedného z najúspešnejších seriálov na Netflixe trhá rekordy v sledovanosti. Stranger Things si zachoval svoju kvalitu.

Napriek tomu, že oproti predchádzajúcim sériám je štvrtá séria hovorovejšia a jednotlivé epizódy sú dlhšie, nová séria sa teší obľube.

Netflix nezverejňuje dáta o počte divákov. Zverejňuje však, koľko hodín bolo pozretých z konkrétneho seriálu. Doteraz najsledovanejší seriál na Netflixe bol Bridgerton a konkrétne druhá séria. Celkovo tvoril počet odsledovaných hodín tohto seriálu 193 miliónov v marci 2022.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v máji 2022

Štvrtá séria Stranger Things si za prvých pár dní od piatkovej premiéry nazbierala rekordných 286,7 miliónov hodín. Zároveň sa štvrtá séria stala najsledovanejším programom na Netflixe v 83 krajinách sveta.

Štvrtá séria nám ukazuje tri rôzne dejové línie hlavných postáv. Kým dve z nich sa odohrávajú v USA, tá tretia sa odohráva v Sovietskom zväze. Nechýba výborný humor, atmosféra Studenej vojny, vynikajúca hudba strašidelné scény. Novinku si môžete pozrieť na Netflixe ako v originálne, tak aj s českým dabingom.

Iba dodáme, že štvrtá séria seriálu ponúka zatiaľ iba prvých sedem častí. Veľké finálne v podobe posledných dvoch epizód bude odvysielané 1. júla 2022. Navyše pôjde o dlhšie epizódy. Siedma epizóda napríklad mala dĺžku až 1,40 hodiny. Seriál Stranger Things by sa mal ešte dočkať poslednej piatej série.

Zdroj