Reklama

Stop zlodejom! Zvonček s kamerou je teraz v neuveriteľnej zľave 65 %

Zdroj | Xiaomi
Richard Pliešovský
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Blíži sa dovolenková sezóna, čo okrem nových zážitkov znamená aj veľkú príležitosť pre zlodejov. Brániť sa dá rôznymi spôsobmi, veľkou pomocou sú smart riešenia.

Jedným z overených spôsobov je zvonček s kamerou. Využijete ho totiž celý rok, bez ohľadu či ste doma, v práci, alebo v zahraničí. Našli sme pre vás mega zľavu, ušetriť môžete až 65 €!

Ide o model Xiaomi Smart Doorbell 3, ktorý dokáže snímať video v 2K rozlíšení, čo je užitočné, pretože takto oveľa lepšie rozpoznáte osobu stojacu pred vašimi dverami. Neželaným návštevníkom nepomôže ani šero, či dokonca tma. Kamera má štyri vstavané 940 nm vysokovýkonné infračervené svetlá. Tie sa postarajú o to, že snímky budú zachytené jasne aj v úplnej tme!

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Xiaomi

Ultraširokouhlý objektív (180°) poskytuje vertikálny uhol 107°, čo zaistí panoramatické sledovanie prakticky celého priestoru pred vašim dverami. Zvonček je vybavený technológiou AI, ktorá rozpoznáva ľudské obrysy. Neustále monitoruje nezvyčajné pohyby pri vašich dverách, akonáhle sú detegované, odošlú sa upozornenia na vybrané smartfóny.

Nízka spotreba energie a technológia rýchleho prebudenia šetrí viac energie v pohotovostnom režime umožňuje monitorovanie v reálnom čase a vzdialené sledovanie dverí cez smartfón kdekoľvek sa nachádzate, teda pokojne aj na pláži.

Zvonček s kamerou má zabudovaný aj inteligentný interkom, čiže problém nie je ani obojsmerná komunikácia. To však nie je všetko, Smart Doorbell 3 má zabudovaný inteligentný menič hlasu, ktorý príde vhod starším, deťom, či osobám, ktoré sa necítia na fyzické stretnutie s neznámymi osobami (napr. podomoví obchodníci).

Zdroj | Xiaomi

Integrovaná batéria má kapacitu 5 200 mAh, nabíja sa cez USB-C port, vydrží zhruba 5 mesiacov prevádzky. Aplikácia podporuje Android aj iOS je kompatibilná s Amazon Alexa a Google Home. K dispozícii je bezplatné 72-hodinové cloudové úložisko. Rozmery zvončeka sú 128 × 60 × 23,5 mm.

Zvonček s kamerou Xiaomi Smart Doorbell 3 sa predával za 99 €. Teraz si ho dokážete kúpiť už od 33,90 €, čo predstavuje solídnu úsporu 65,10 € (65,80 %). Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.