Reklama

Stir Kinetic Wi-Fi Smart Desk – Zamestnajte svoj pracovný stôl!

Marek Šimunek

Poznáte to, sedavé zamestnanie znamená málo pohybu. To však neplatí v prípade, ak budete mať v kancelárii nový inteligentný stôl Stir Kinetic. Ten sa totiž postará o to, aby ste mali vždy dostatok pohybu a ostali celý deň fit. Teda aspoň to tvrdia jeho tvorcovia.

Stir Kinetic Desk

Stir Kinetic Wi-Fi Smart Desk, ako sa celým názvom tento unikátny stôl volá nie je žiadny obyčajný štýlový stôl do vašej pracovne. Stôl je ovládaný softvérom, vďaka ktorému sa vie prispôsobiť vašej práci. Napríklad jednoduchým dvojitým poklepaním po dotykovom displeji sa zmení na štôl, za ktorým musíte namiesto sedenia stáť. Istotne viete, že práca v stoji prináša niekoľko podstatných výhod oproti sedeniu a tým nemyslíme iba zvýšený výdaj energie.

Stôl navyše dokáže monitorovať vašu prítomnosť a vaše zvyky a v automatickom režime jemne zmeniť svoju výšku a naklonenie pre to, aby vás prinútil zmeniť vašu polohu. Vy vďaka tomu nebudete pracovať celý deň iba v jednej strnulej polohe. Stir Kinetic Wi-Fi Smart Desk navyše ponúka aj technológie Bluetooth a Wi-Fi, pomocou ktorých môže údaje o zmene vašej polohy a kalóriách spálených navyše vďaka tomu, že stojíte odosielať do rôznych fitness aplikácií. Potešením je aj priamo do stola integrovaný káblový manažment. Už sa vám po stole nebudú váľať žiadne zbytočné káble. Stir Kinetic Wi-Fi Smart Desk je skutočne unikátny stôl, ktorý má len jednu nevýhodu. Tou je jeho cena. Stôl si môžete zakúpiť na stránke výrobcu za 3 890 USD, čo je po prepočte a bez daní viac ako 2 880 € a to skutočne nie je málo za stôl.

Stir Kinetic Desk

Foto: StirWorks

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.