Reklama

Stiahnite si TECHBOX.sk aplikáciu pre váš mobil Nokia, samozrejme zadarmo!

Roman Calík

Obľúbili ste si náš technologicko-lifestylový portál? Chcete, aby vám neunikla jediná novinka? Stiahnite si prvú aplikáciu TECHBOX.sk určenú pre mobilné telefóny Nokia.

Techbox.sk aplikacia 1

V spolupráci s jednotkou na trhu mobilných telefónov – spoločnosťou Nokia, sme si pre vás pripravili unikátnu aplikáciu TECHBOX.sk, ktorú si môžete do svojho mobilného telefónu stiahnuť prostredníctvom Ovi Obchodu. Aplikácia TECHBOX.sk vám umožní na hlavnej obrazovke vášho telefónu Nokia neustále sledovanie denne aktualizovaných najnovších informácií z oblasti mobilov, GPS, fotoaparátov, videokamier, TV a videa, audia, IT sveta, operátorov, ale i čoraz populárnejších gadgetov! Jednoducho povedané, web stránka TECHBOX.sk sa dostane do vášho mobilného telefónu, aby ste k novinkám mali ešte pohodlnejší prístup.

Techbox.sk aplikacia 2 Techbox.sk aplikacia 3

Ako na to?

Stačí sa prihlásiť do Ovi Obchodu, vyhľadať si aplikáciu TECHBOX.sk (kategória Applications – Entertainment) a nainštalovať si ju. Aplikácia je bezplatná. Na mobilných telefónoch s podporou widgetov si dokonca môžete nechať zobraziť TECHBOX.sk na hlavnej obrazovke, z ktorej sa rýchlo dostanete k najzaujímavejším novinkám.

Techbox.sk aplikacia 4 Techbox.sk aplikacia 5

Ak máte problém s vyhľadaním aplikácie TECHBOX.sk, môžete si ju stiahnuť pre mobilné telefóny s OS Symbian s podporou widgetov (napr. Nokia N97, N97 mini, X6…) aj na tomto odkaze. Pre ostatné telefóny s podporou JAVA (napr. Nokia 6300, 3120 classic, 5310 XpressMusic a iné) nájdete aplikáciu tu: JAD, JAR.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.