Reklama

Štedrá vianočná nádielka pre celú rodinu

Zdroj | bestdesk.co.uk
PR článok
Zdroj | bestdesk.co.uk
Zdroj | bestdesk.co.uk

Ozdobený stromček, vôňa medovníkov, darčeky a v ideálnom prípade aj poriadna snehová nádielka. Kto by sa pri tejto predstave netešil na Vianoce? Pozrite sa, ako si ich môžete spríjemniť vďaka Orangeu. Tento rok je ponuka skutočne štedrá.

Bonus na technologické darčeky

Počas predvianočného obdobia pre vás naša redakcia už každoročne pripravuje tipy na technologické darčeky, ktorými môžete potešiť na Vianoce seba aj svojich blízkych. Ako to však už v prípade takýchto darčekov býva, Vianoce sa kvôli nim vedia poriadne predražiť. Tento rok však môžete na darčekoch pre celú rodinu ušetriť, pričom pod pojmom „technologický darček“ nemyslíme iba nový smartfón alebo tablet.

Ak sa aktuálne v Orangei rozhodnete pre kúpu nového paušálu v kombinácii s pripojením k internetu v rámci balíka Love, ako darček dostanete bonus vo výške 100 €, ktorý môžete využiť na nákup ktoréhokoľvek zariadenia z ponuky operátora. Vyberať si teda nemusíte iba z ponuky mobilných zariadení. Bonus môžete využiť aj na kúpu nového smart televízora, notebooku, hernej konzoly alebo inteligentného pomocníka do domácnosti, napríklad robotického vysávača.

Zdroj | rawpixel

Ak si do balíka Love pridáte ešte aj službu Orange TV, na nákup ktoréhokoľvek zariadenia dostanete bonus vo výške 150 €. Za touto ponukou sa samozrejme oplatí obzrieť najmä v prípade, že aktuálne zvažujete výber dvoch z týchto služieb, no ponuku môžete využiť aj v prípade, že už jednu z ponúkaných služieb využívate. Nový balík Love si tak môžete vyskladať aj k vášmu existujúcemu mobilnému paušálu alebo pripojeniu k internetu.

10 GB dát k novému zariadeniu

K novému smartfónu dnes už samozrejme patrí aj poriadny dátový balík, inak s novým zariadením mimo pokrytia Wi-Fi ďaleko nezájdete. To platí dvojnásobne v období Vianoc, kedy mobilný internet využívame výrazne intenzívnejšie, či už na zábavu, alebo na udržanie kontaktu s tými, ktorí trávia vianočné sviatky stovky až tisíce kilometrov od nás.

Orange preto svojim zákazníkom pod tohtoročný stromček pribalil ku všetkým paušálom s novým zariadením aj 10 GB mobilných dát navyše. Ak si vyberiete nové zariadenie k hlasovým paušálom ISIC, Go 10 €, Go 20 €, Go Data 15 € alebo k dátovému paušálu Go Data 20 €, k základným dátam získate ďalších 10 GB dát navyše na 6 mesiacov.

Zdroj | Nietjuh (Pixabay)

Avšak v prípade nového zariadenia k programom Go Biznis sa platnosť bonusových dát predlžuje na 9 mesiacov. Ak sa však rozhodnete pre paušály Go 30 €, Go Data 30 € a vyššie, získate bonusové dáta až 24 mesiacov, teda po dobu celej viazanosti. Napríklad v prípade paušálu Go 40 € tak máte k dispozícii až 20 GB dát, každý mesiac. A to nie je stále všetko. Dát môžete mať ešte viac. Asi k vášmu paušálu zoberiete aj pevný internet a vytvoríte si balík Love, získate na celú dobu viazanosti ďalších 10 GB dát ako bonus. Užívať si tak k svojmu paušálu môžete celkovo 10 + 10 GB dát grátis, skvelé, že?

TIP: Takto môžete získať až 28 GB dát navyše

Ak si k paušálu Go 30 € vezmete nové zariadenie, k pôvodnému balíku dát s objemom 4 GB dostanete ako bonus ďalších 10 GB dát na celú dobu viazanosti. Ak si však s paušálom Go vytvoríte balík služieb Love,  štandardne v tomuto balíku budete mať k dispozícii 8 GB dát mesačne.

Keďže však Orange tieto Vianoce rozdáva k novým väzbám Love ďalších 10 GB dát mesačne, vo výsledku tak budete mať v rámci paušálu Go 30 € až 28 GB dát navyše, resp. celkovo až 32 GB mobilných dát mesačne po celú dobu viazanosti. Tomu hovoríme poriadna vianočná nádielka. Rovnakým spôsobom môžete získať dáta navyše k všetkým paušálom Go  a ISIC.

Zdroj | Pixabay

Orange vám daruje bonusové dáta aj v prípade, že využívate službu Navzájom zadarmo. Každý člen skupiny, vrátane jej zakladateľa, môže získať na 6 mesiacov k svojim predplateným dátam bonusový balík dát s objemom 3 GB, ktorý sa mu bude každý mesiac automaticky pripočítavať k predplateným dátam v paušále. Pre získanie dát navyše stačí, aby ste poslali bezplatnú aktivačnú SMS správu v tvare „3GB“ na skrátené telefónne číslo 969.

Vianočnú ponuku v Orange môžete využiť aj v prípade, že v súčasnosti nie ste jeho zákazníkom. Stačí si do Orangeu preniesť číslo od iného slovenského operátora a vybrať si, či chcete získať dáta navyše, alebo chcete radšej zľavu z mesačného poplatku. Takýmto spôsobom aktuálne môžete v závislosti od vášho paušálu získať buď 150 € zľavu na paušál, alebo 40 GB dát navyše.

Aj obyčajné dáta dokážu pomôcť

Fantázii sa pri vymýšľaní vianočných darčekov medze nekladú, no napadlo vám už niekedy, že by ste mohli na Vianoce niekomu darovať aj vaše nespotrebované mobilné dáta? Takýmto nezvyčajným darčekom môžete niekoho počas týchto Vianoc potešiť v Orange, no tentokrát nejde o darček pre vašu rodinu alebo blízkych. Darovaním nespotrebovaných dát môžete pomôcť pestúnskym rodinám, ktoré boli do projektu Darujte dáta vybrané v spolupráci s občianskym združením Návrat.

Zdroj | rawpixel (Pixabay)

Nespotrebované dáta z vášho mesačného paušálu, ktoré sa rozhodnete darovať, premení Orange na balík služieb Love, ktorý následne daruje 100 vybraným rodinám na 2 roky zadarmo. Na obdarovanie jednej rodiny je potrebné vyzbierať 7 200 GB dát, pričom o prvú várku nespotrebovaných dát sa už postarali zamestnanci operátora.

Jedna z vybraných rodín môže získať aj vďaka vašim dátam mobilný paušál, ako aj pripojenie k pevnému internetu s notebookom a Wi-Fi modemom, ktorý im poskytne potrebné zázemie na štúdium a čerpanie užitočných informácií z internetu. Ako k tomuto objemu dát môžete prispieť aj vy? Stačí, ak do 31. januára 2020 pošlete bezplatnú SMS správu na číslo 100 s textom DARUJEM a vaše nespotrebované dáta sa na konci mesiaca pripočítajú k vyzbieranej sume. Nemusíte sa však obávať, takéto darovanie vás nebude nič stáť a o svoje dáta neprídete. Darujete totiž len dáta, ktoré nespotrebujete a i tak by vám prepadli.

Vianoce samozrejme nie sú iba o darčekoch, ale aj o spájaní rodín a pomoci iným. Orange dokázal tieto prvky spojiť do zaujímavej vianočnej ponuky, ktorá poteší nielen vás, ale aj vaše okolie a rodiny, ktoré túto pomoc potrebujú.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.