Reklama

Stavať môžete aj pomocou smartfónu, postačí vám príslušenstvo od Notcot

Marek Šimunek

Veľký displej smartfónu sa dá veľmi dobre využiť aj na stavbe. Práve k tomuto účelu slúži nové príslušenstvo od Notcot. Celkovo séria Ryobi Phone Works obsahuje osem samostatných zariadení, ktoré pripojíte na svoj smartfón a môžete pracovať. Príslušenstvo je okrem iOS kompatibilné aj so smartfónmi s operačným systémom Android.

Ryobi Phone Works

Medzi jednotlivými zariadeniami nájdete napríklad laserový zameriavač vodorovnej úrovne, merač vlhkosti, laserový meter, inšpekčnú kameru, infračervený termometer, laserové ukazovátko, vyhľadávač kovu v stene, alebo slúchadlá pre potlačenie okolitého hluku. K najdrahšiemu príslušenstvu v tejto sérii patrí inšpekčná kamera, ktorej cena je na americkom trhu stanovená na 99 USD.

Vďaka samostatnej aplikácii budete mať všetky namerané údaje uložené na jednom mieste priamo vo vašom smartfóne. Hravo v nich tak môžete vyhľadávať, prípadne ich priamo odoslať pomocou SMS, alebo emailu. Takéto príslušenstvo môže podstatne uľahčiť práce počas stavby. Pre viac informácií navštívte internetovú stránku spoločnosti Notcot.

Ryobi Phone Works

Ryobi Phone Works

Foto: Notcot

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.