Štartujeme ôsmy ročník ankety NAY TECHBOX roka 2018

Dnes štartujeme v poradí už ôsmy ročník unikátnej ankety, v ktorej predovšetkým vy, naši čitatelia, rozhodujete o tom, kto získa titul toho najlepšieho medzi najlepšími. Hlasovať v ankete NAY TECHBOX roka 2018 sa pritom oplatí, môžete totiž vyhrať mimoriadne atraktívne ceny.

Výber tých najlepších je znova výlučne na vás, čitateľoch a zároveň kupujúcich a používateľoch najrôznejších produktov, služieb operátorov či bankových aplikácií. Hlasovanie o top produktoch, bankových aplikáciách či operátoroch v ankete NAY TECHBOX roka 2018 je pritom veľmi jednoduché.

Stačí si otvoriť stránku NAYTECHBOXroka.sk, prezrieť si nominácie najlepších z najlepších a hlasovať. Celkovo je možné odovzdať 8 hlasov v 8 kategóriách ankety. Samozrejme môžete hlasovať len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Hlasovanie prebieha na web stránke, ktorá sa prispôsobí aj vášmu mobilnémiu zariadeniu. Takže smelo do toho aj z vášho smartfónu či tabletu.

Za váš hlas vám nielen poďakujeme, ale budete zaradení do žrebovania o skvelé ceny od partnerov ankety: špičkové inteligentné hodinky Apple Watch Series 4 40 mm od Tatra banky, nadupaný smartfón Samsung Galaxy A8 od VÚB banky, výborný outdoorový Bluetooth reproduktor JBL Charge 4 od JBL a atraktívny smartfón Xiaomi Mi A2 Lite 32 GB s licenciou ESET Mobile Security pre Android na 1 rok od spoločnosti ESET.

Hlasujte za najlepších a vyhrajte!

Rovnako, ako v predošlých ročníkoch, aj tento rok zasadla odborná komisia zložená z našich redaktorov exkluzívneho technologického magazínu TECHBOX a portálu TECHBOX.sk, aby sme vybrali to najlepšie z roku 2018 až v ôsmich kategóriách – FOTOAPARÁT, TV, NOTEBOOK, INOVÁCIA, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, SLÚCHADLÁ a SMARTFÓN. Všetky kategórie vám postupne ešte na našich stránkach podrobnejšie predstavíme.

Nominácia 36 produktov, 6 bankových aplikácií a 6 operátorov ponúka prehľadnú orientáciu v tom najlepšom a najzaujímavejšom, aby ste mali rozhodovanie čo najjednoduchšie. Stačí iba kliknúť na NAYTECHBOXroka.sk a hlasovať.

Hlasovať môžete do 10. januára 2019.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2018 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk. Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: ESET, Canon, JBL, Tatra banka, Sygic a VÚB Banka.

O ankete NAY TECHBOX roka

Súťažná anketa NAY TECHBOX roka 2018 je ôsmym ročníkom spotrebiteľskej ankety o najlepšie produkty, operátorov a bankové aplikácie roka. Cieľom ankety je oceniť najlepších daného roka z pohľadu spotrebiteľov. Výber je zúžený na šesticu nominácií v každej kategórii, ktoré vybrala odborná komisia zložená zo skúsených technologických redaktorov časopisu TECHBOX a portálu TECHBOX.sk. Organizátorom súťažnej ankety je spoločnosť TECHBOX, s.r.o.

Zdrojwww.naytechboxroka.sk

Komentáre k článku