Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Štartujeme anketu TECHBOX roka 2015 - hlasujte a vyhrajte!

Štartujeme anketu TECHBOX roka 2015 - hlasujte a vyhrajte!
TECHBOX
Štartujeme anketu TECHBOX roka 2015 - hlasujte a vyhrajte!

Spúšťame už piaty ročník ankety TECHBOX roka! Vyberte najlepšie produkty, bankové aplikácie a operátorov roka 2015 a môžete vyhrať špičkový smartfón agenta 007 – Sony Xperia Z5 Compact, výkonný smartfón Lenovo Vibe P1, unikátne slúchadlá Jabra Sport Pulse alebo počítač do vrecka Intel Compute Stick.

Tak, ako v ostatných ročníkoch, aj tento rok je hlasovanie o top produktoch, bankových aplikáciách či operátoroch výlučne na vás. Len a len vy, používatelia, ktorí sa s produktami a službami stretávate a používate ich deň čo deň, rozhodnete o víťazoch v jednej z ôsmich kategórií.

Stačí kliknúť na stránku TECHBOXroka.sk, prezrieť si nominácie najlepších z najlepších a zahlasovať za operátorov, bankové aplikácie a produkty, ktoré si podľa vás zaslúžia významný titul TECHBOX roka 2015.

Hlasujte za najlepších a vyhrajte!

Rovnako, ako v minulých ročníkoch, aj v tomto roku zasadla odborná komisia zložená z redaktorov časopisu TECHBOX, magazínu TECHBOX Android Špeciál a portálu TECHBOX.sk, aby vybrali to najlepšie z roku 2015 až v ôsmich kategóriách – FOTOAPARÁT, TV, NOTEBOOK, INOVÁCIA, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, TABLET a SMARTFÓN.

Nominácia 36 produktov, 6 bankových aplikácií a 6 operátorov ponúka prehľadnú orientáciu v tom najlepšom a najzaujímavejšom, aby ste mali rozhodovanie čo najjednoduchšie. Stačí už iba kliknúť na stránku TECHBOXroka.sk a hlasovať.

Nič však nie je zadarmo, čo veľmi dobre vieme. Až štyria z vás majú šancu vyhrať špičkový smartfón agenta 007 – Sony Xperia Z5 Compact od výrobcu Sony, výkonný smartfón Lenovo Vibe P1 od banky ZUNO, unikátne slúchadlá Jabra Sport Pulse od výrobcu Jabra alebo počítač do vrecka Intel Compute Stick od spoločnosti Intel.

Hlasovať môžete do 10.januára 2016. Podrobné pravidlá súťažnej ankety nájdete na web stránke TECHBOXroka.sk.

O ankete TECHBOX roka
Súťažná anketa TECHBOX roka 2015 je piatym ročníkom spotrebiteľskej ankety o najlepšie produkty, operátorov a bankové aplikácie roka. Cieľom ankety je oceniť najlepších daného roka z pohľadu spotrebiteľov. Výber je zúžený na šesticu nominácií v každej kategórii, ktoré vybrala odborná komisia zložená zo skúsených technologických redaktorov časopisu TECHBOX, bezplatného PDF magazínu TECHBOX Android Špeciál a portálu TECHBOX.sk. Organizátorom súťažnej ankety je spoločnosť TECHBOX, s.r.o., ktorá oslavuje 10 rokov od svojho založenia.