Reklama

Štartujeme anketu TECHBOX roka 2014 - Hlasujte a vyhrajte 3 špičkové ceny!

Roman Calík

Technologicko-lifestylový časopis TECHBOX, bezplatný PDF magazín TECHBOX Android Špeciál a portál TECHBOX.sk vyhlasujú už štvrtý ročník ankety TECHBOX roka! Pomôžte nám vybrať najlepšie produkty a najlepšieho operátora roka 2014 a môžete vyhrať unikátny phablet Samsung GALAXY Note 4, špičkový tablet Sony Xperia Z3 Tablet Compact alebo štýlový smartfón Huawei Ascend P7!

TECHBOX roka 2014

Už štvrtý ročník súťažnej ankety TECHBOX roka je oficiálne spustený a s ním aj možnosť vyhrať až 3 unikátne ceny! Tak, ako v ostatných ročníkoch, aj tento je hlasovanie o top produktoch a operátorovi výlučne na vás. Len a len vy tak rozhodnete o tom, aké produkty a operátor získajú ocenenie TECHBOX roka 2014 v jednej zo siedmych kategórií. Stačí kliknúť na stránku TECHBOXroka.sk, prezrieť si nominácie a zahlasovať za operátora a produkty, ktoré si podľa vás zaslúžia významný titul TECHBOX roka 2014. Veď titul udeľujete práve vy, používatelia, ktorí sa s podobnými produktami a službami stretávate a používate ich deň čo deň.

TECHBOX roka 2014

Kliknite a hlasujte za najlepšie produkty a operátora roka 2014!

Rovnako, ako v minulých ročníkoch, aj v tomto roku zasadla odborná komisia zložená z redaktorov časopisu TECHBOX, magazínu TECHBOX Android Špeciál a portálu TECHBOX.sk, aby vybrali to najlepšie z roku 2014 v siedmych kategóriách – FOTOAPARÁT, TV, NOTEBOOK, INOVÁCIA, TABLET, SMARTFÓN a OPERÁTOR.

TECHBOX roka 2014

Nominácia 36 produktov a 6 operátorov ponúka prehľadnú orientáciu v tom najlepšom a najzaujímavejšom, aby ste mali rozhodovanie čo najjednoduchšie. Stačí už iba kliknúť na stránku TECHBOXroka.sk a hlasovať. Nič však nie je zadarmo, čo veľmi dobre vieme. Až traja z vás majú šancu vďaka partnerom ankety vyhrať unikátny phablet Samsung GALAXY Note 4, špičkový vodeodolný tablet Sony Xperia Z3 Tablet Compact alebo štýlový a tenký smartfón Huawei Ascend P7. Hlasovať môžete od dnes, 20.11.2014 až do 7.1.2015. Podrobné pravidlá súťažnej ankety nájdete na web stránke www.TECHBOXroka.sk.

O ankete TECHBOX roka

Súťažná anketa TECHBOX roka 2014 je štvrtým ročníkom spotrebiteľskej ankety o najlepšie produkty roka vo vybraných kategóriách. Cieľom ankety je oceniť najlepšie produkty daného roka z pohľadu spotrebiteľov. Výber je zúžený na šesticu produktov, ktoré vybrala odborná komisia zložená zo skúsených technologických redaktorov časopisu TECHBOX, bezplatného PDF magazínu TECHBOX Android Špeciál a portálu TECHBOX.sk. Organizátorom súťažnej ankety je spoločnosť BCmobil.sk s.r.o., ktorá je na slovenskom trhu známa už od roku 2005 ako vydavateľ časopisov BCMOBIL & TECHBOX či NAVIBOX, pričom v roku 2011 sa oba časopisy transformovali do jediného časopisu s názvom TECHBOX.


Foto: TECHBOX

Hlasovať môžete od 21. novembra 2013 až do 15. januára 2014.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.