Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Stanislav Vinc - TECHBOX je spojenie toho, čo viem a čo ma baví | TECHTALKS

Stanislav Vinc - TECHBOX je spojenie toho, čo viem a čo ma baví | TECHTALKS
TECHBOX
Stanislav Vinc - TECHBOX je spojenie toho, čo viem a čo ma baví | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s členom redakcie TECHBOX – Stanislavom Vincom. Stano prišiel na prvý pohovor do redakcie pred viac ako 3 rokmi a rovno bol prijatý. Bola to skvelá voľba.

Spoznajte ďalšieho člena redakcie TECHBOX v relácii TECHTALKS. Stanislav Vinc je redaktorom TECHBOX.sk, ktorý sa venuje primárne notebookom, smartfónom a aplikáciám. Užíva si však aj iné tech gadgety, vyzná sa v automobiloch a stará sa o komunikáciu redakcie na Instagrame.

Aký smartfón používa Stano v súkromí, čo ho najviac zaujalo z testovačiek, ale aj to, ako vlastne prišiel do redakcie TECHBOX – dozviete sa v našej novej tech talkshow s moderátorom Michalom.

Pozrite si náš nový diel TECHTALKS, kde vám náš redaktor Stanislav Vinc prezradí aj to, o čom nerád píše. Budete prekvapení 🙂

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom so Stanislavom Vincom z TECHBOX nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.