Reklama

Sťahujte nové číslo TECHBOX Android Špeciál 8-9/2014 zadarmo!

Števo Porubský

Opäť po dvoch mesiacoch príprav sa na svetlo sveta ukazuje nový TECHBOX Android Špeciál 8-9/2014 plný informácií o Androide a všetkom s ním súvisiacom. Najnovšie číslo je unikátne nielen formátom 9:21 ideálnym pre smartfóny a tablety, ale i recenziami a témami, ktoré inde nenájdete! Stiahnite si nové vydanie, veď je úplne zadarmo! 😉

Nezabudnite, pre maximálne pohodlné čítanie na akomkoľvek smartfóne či tablete si stiahnite čítačku Adobe Reader.

TECHBOX Android Špeciál

Určite už viete, že TECHBOX Android Špeciál ako bezplatný PDF časopis je unikátny práve tým, že na čítanie vám stačí pohyb po displeji smerom dole a hore práve vďaka nezvyčajnému formátu 9:21. Samozrejmosťou sú „drobnosti“, ktoré ešte viac rozširujú jeho informačnú hodnotu – hyperlinky na rozsiahlejšie články publikované on-line, ale hlavne aj na živé fotogalérie na portáli TECHBOX.sk či videá na našom YouTube kanáli. Nechýbajú ani Android aplikácie, ktorých sme vyskúšali ešte viac, ako doteraz, pričom ak sa vám niektorá zapáči, stačí kliknúť a môžete si ju stiahnuť rovno z Google Play obchodu. Pridali sme napríklad tlačidlo na vrátenie sa na obsah pod každým článkom a TECHBOX Android Špeciál je ešte viac farebný, ako doteraz.

Stiahnite si unikátny a BEZPLATNÝ časopis TECHBOX Android Špeciál 8-9/2014!

TECHBOX Android Špeciál 8-9/2014

Hoci titulka opäť nie je produktová, nemusíte sa báť, že v novom TECHBOX Android Špeciál 8-9 nenájdete dostatok testov. Tým sme ako obyčajne venovali poriadny kus priestoru, a tak si môžete prečítať naše názory na chuťovky ako LG G3, Samsung GALAXY Tab S 8.4, Huawei MediaPad X1 ale aj dostupné kúsky ako Gsmart Saga S3, HTC Desire 610, Lenovo Tab A10 či Sony Xperia M2. Ak hľadáte dostupný mobil, určite neprehliadnite tému o smartfónoch do 200 €, v ktorej nájdete 10 našich tipov na to najlepšie v tejto cenovej kategórii. Ak holdujete aplikáciám, tak vás potešíme. K 12 appkám pre vaše telo sme pridali 3 top appky pre zlepšenie výkonu, 3 top legendárne hry či 3 ženské kalendáre. Vyskúšali sme aj šikovné príslušenstvo Sony SmartBand SWR10 či Creative Woof. A nechýba ani pokračovanie témy o procesoroch v smartfónoch či súťaž o LG G3. To ale nie je ani zďaleka všetko, čo na 111 stranách nového vydania TECHBOX Android Špeciál nájdete. Stačí kliknúť na android.TECHBOX.sk a nové vydanie 8-9/2014 si môžete úplne zadarmo stiahnuť do mobilu, tabletu alebo počítača.! Nezabudnite sa tiež na android.TECHBOX.sk aj zaregistrovať, aby ste nikdy nepremeškali nové číslo TECHBOX Android Špeciál!

TECHBOX Android Špeciál 8-9/2014

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.