Reklama

Sťahujte NAVIGON pre Android na 30 dní zadarmo!

Marek Šimunek

Ak hľadáte Turn-by-Turn navigáciu pre váš Android smarfón a Google Maps alebo Sygic Mobile Maps vám nevyhovujú, môžete si zadarmo vyskúšať navigačný softvér NAVIGON Mobile Navigator pre Android. NAVIGON je veľmi obľúbenou navigáciou najmä pre iPhone a momentálne sa objavila aj jej verzia pre Android za viac ako priaznivé ceny s možnosťou 30 dňového vyskúšania aplikácie bezplatne.

 NAVIGON Mobile Navigator pre Android

Potešením je, že NAVIGON Mobile Navigator pre Android je dostupný pre všetky verzie operačného systému, teda počnúc 1.5 až po súčasnú 2.1. Zamrzí však, že pokiaľ nemáte telefón s lokalizáciou, tak s vami bude NAVIGON komunikovať v jazyku prednastavenom v systéme a nie je možné priamo v aplikácii zvoliť iný jazyk. Prostredie aplikácie je rovnaké aké poznáme z iných platforiem a uľahčuje ovládanie dotykom. Aplikácia obsahuje osvedčené funkcie ako pohľad na mapy Reality View Pro, denný a nočný režim, asistenta pre správne zaradenie sa do pruhu alebo varovanie pri prekročení rýchlosti. Plná integrácia s prostredím a systémom telefónu umožňuje jednoduché vyhľadávanie v kontaktoch a rýchlejšie zadávanie cieľov. Aktuálnu polohu si môžete rýchlo nastaviť ako domácu adresu alebo uložiť do pamäte pre jej ďalšie využitie.

 NAVIGON Mobile Navigator pre Android

NAVIGON Mobile Navigator pre Android je dostupný v Android Markete ako 30-dňová skúšobná verzia, ktorú si môžete neskôr aktivovať za výhodné ceny. Regionálna verzia stojí do 2. mája 49,95 € a Európska verzia stojí 74,95 €.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.