Reklama

Spy Net Video Watch: videokamera skrytá v hodinkách

Dominik Fúsek

Mať vo svojich hodinkách videokameru ako James Bond, po tom túžil v detstve nejeden z nás. Čo tak splniť si svoj sen? Špionážne hodinky od JAKKS Pacific totiž vo svojom tele skrývajú fotoaparát, záznamník zvuku a samozrejme aj videokameru. V prepočte vás budú stáť necelých 40 €.

JAKKS Pacific Spy Net Video Watch

Spoločnosť JAKKS Pacific, špecializujúca sa na výrobu a predaj hračiek a gadgetov, prišla s ďalším zaujímavým výrobkom. Hodinky Spy Net Video Watch sa môžu stať splneným snom nejedného mladého dobrodruha. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že sú to iba prerastené hodinky s farebným displejom a množstvom tlačidiel. Hodinky však vo svojom tele skrývajú videokameru. Umožňujú nahrať až (alebo len?) 20 minút videa, zaznamenať trojhodinovú zvukovú sekvenciu a snímať aj statické zábery. Bohužiaľ, taká vymoženosť ako pamäťová karta tu prítomná nie je. Poteší aspoň možnosť odoslať svoje výtvory cez USB kábel do počítača.

JAKKS Pacific Spy Net Video Watch

Okrem počítača si môžete videá aj obrázky prezerať na 1,4-palcovom farebnom TFT displeji. Samozrejmne, hodinky aj zobrazujú čas. Ak vás tento „vynález“ zaujal, vedzte, že v USA je už v predaji za 49 dolárov, teda v prepočte okolo 40 €. V prípade záujmu vám predajca za 30 dolárov pribalí aj Spy Net Snake Cam, samostatnú videokameru v tvare hada.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.