Reklama

Spúšťame reláciu TECHTALK. Pozrite si jej prvý diel

TECHBOX

Priatelia, sme radi, že vám môžeme oznámiť skvelú novinku. Dnes spúšťame novú talkshow TECHTALK, ktorú si určite nenechajte ujsť. Našim prvým hosťom je Michal, ktorého poznáte napríklad z RevRats, ale aj z Chernobylwel.com či Rally Radosti.

Dnes, presne o 14.00 hod zažijete premiéru nášho nového formátu, ktorý sme si pre vás pripravili. TECHTALK je talkshow s moderátorom Matejom Martinčekom, ktorý sa bude rozprávať so výnimočnými ľuďmi a osobnosťami, nielen o technológiách, ale aj o úplne bežných veciach. Mateja poznáte už aj z videí TECHBOX, kde sme spoločne jazdili napríklad na BMW X1 a Audi Q3.

V prvej časti TECHTALK sa vďaka hosťujúcemu Michalovi Krajčírovi dozviete niečo zo zákulisia projektu Rally Radosti, ale pozrieme sa aj do Černobyľu a na to, prečo jazdí chalanisko z RevRats malým nahnevaným Fiatom 500 Abarth. Pohodlne sa tak usaďte a vyhraďte si necelú pol hodinku na prvú časť TECHTALK, ktorá štartuje už dnes o 14.00 hod.

Ak si nechcete premiéru novej relácie nechať ujsť, kliknite na tlačidlo pripomenutie udalosti priamo na videu.

Už o tri týždne sa môžete tešiť na ďalší diel TECHTALK, kde privítame dvojicu…ale nechajte sa prekvapiť. 31. augusta 2019 o 14.00 hod sa vám totiž opäť prihovoríme.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.