Reklama

Špunty so 7.1-kanálovým zvukom? Lenovo také práve predstavilo

Zdroj | Lenovo
Richard Pliešovský
Zdroj | Lenovo
Zdroj | Lenovo

Lenovo na veľtrhu IFA milo prekvapilo svojou prvou ručnou hernou konzolu Legion Go a zároveň uviedlo na trh niekoľko doplnkov, napríklad okuliare Legion či slúchadlá do uší Lenovo Legion E510 7.1.

Na prvý pohľad ide o bežné káblové audio príslušenstvo, no po bližšom pohľade sa v nich skrýva viac, ako len nenápadný gadget pre hráčov. Napriek tomu vás neomráči cenou, takže si ho môže dovoliť naozaj každý.

Zdroj | Lenovo
Obsah pokračuje pod reklamou

Už názov naznačuje, že Legion E510 7.1 sú určené pre hráčov. Slúchadlá do uší ponúkajú priestorové audio 7.1 bez ovládača. Zvuk prinášajú 10 mm meniče, ktoré vraj poskytujú mohutné basy, vyvážené stredy a čisté výšky.

Legion E510 7.1 majú multifunkčný in-line ovládač pre pohotové nastavenie intenzity zvuku a prehrávania. Chýbať nesmie RGB pásik, ktorý si dokážete prispôsobiť tak, aby zodpovedal vášmu hernému nastaveniu.

Zdroj | Lenovo

Slúchadlá si poradia s frekvenčným rozsahom od 50 Hz do 10 000 Hz, čo je len slabý priemer. Ich bonusom je teda najmä priestorový zvuk. Hlas sníma jeden všesmerový analógový silikónový mikrofón. Dodávajú sa so 150 cm dĺžkou, majú príjemných 26 gramov.

Ako vidíte na obrázkoch, slúchadlá neohúria dizajnom, ich hranatý tvar však má niečo do seba. Sú kompatibilné s Lenovo Legion Go, ako aj s inými prenosnými zariadeniami vybavenými USB-C portom. Na trh sa majú dostať na budúci mesiac (október 2023), cena je určená na 49,99 €.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.