Reklama

Spoznajte výhody Samsung GALAXY Note 10.1 (3.časť)

PR článok

Tablet, aký tu ešte nebol! Chcete vedieť, prečo je nový Samsung Galaxy Note 10.1 výnimočný? Pozrite sa s nami na tablet, s ktorým sa nudiť určite nebudete. Počas októbra, vždy v pondelok vám o novinke prinášame na TECHBOX.sk atraktívne informácie. Práve čítate už tretí diel seriálu.

Pozrite si aj:
Spoznajte výhody Samsung GALAXY Note 10.1 (1.časť)
Spoznajte výhody Samsung GALAXY Note 10.1 (2.časť)

Samsung GALAXY Note 10.1

V predchádzajúcej časti nášho seriálu sme vám sľúbili, že vám ukážeme možnosti unikátneho pera S Pen. Tak poďme na to 🙂 S Pen je práve to, čo robí nový Samsung Galaxy Note 10.1 skutočne výnimočným tabletom na trhu. Už úspech modelu Samsung Galaxy Note s 5-palcovým displejom a perom S Pen ukázal, že vďaka dotykovému peru a špeciálnemu softvéru môže byť spôsob používania zariadení s dotykovým displejom výrazne atraktívnejší.

Samsung Galaxy Note 10.1 S Pen

Pero S Pen je ukryté v tele tabletu, čo je výborná správa – máte ho neustále so sebou, kdekoľvek si zoberiete váš tablet. Pero S Pen nájdete v pravom spodnom rohu tabletu a po jeho vytiahnutí sa na displeji vyroluje päť prednastavených aplikácií, kde môžete využiť možnosti pera. Môžete si však zvoliť vlastnú aplikáciu, ktorá sa automaticky aktivuje po vytiahnutí pera.

Samsung Galaxy Note 10.1

Snáď najzaujímavejšou je aplikácia Poznámka S, vďaka ktorej môžete práve s perom S Pen vytvárať rôzne poznámky a kreácie. Možnosti písania poznámok sú naozaj široké. Na výber sú rôzne štetce, volíte si hrúbku písma, farbu, priehľadnosť a do poznámok si môžete vkladať aj obrázky či rôzne výrezy z iných častí obrazovky.

Samsung Galaxy Note 10.1

Samozrejmosťou sú i predinštalované šablóny (Poznámka / Voľná poznámka / Poznámka k stretnutiu / Časopis / Denník / Recept / Cestovanie).

Samsung Galaxy Note 10.1

Veľmi dobre sa s poznámkami pracuje práve v režime viacnásobnej obrazovky, kedy si jednoducho vytvoríte snímku jednej zo spustených aplikácií (napr. web prehliadača) a v druhom okne ju môžete priamo upravovať. Geniálne, čo poviete?

Samsung Galaxy Note 10.1

Veľmi zaujímavou funkciou je napríklad i rozpoznávanie vzorcov alebo detekcia tvarov. Ak napríklad nakreslíte nesprávny tvar, systém ho automaticky dokáže upraviť do úhľadne vykreslených obrázkov – napríklad trojuholník, kruh, štvorec a podobne. Nechýba ani možnosť rozpoznávania písaného textu.

Samsung Galaxy Note 10.1

Vďaka možnostiam pera S Pen je tablet Samsung Galaxy Note 10.1 tak vzdialený akejkoľvek konkurencii, že ak ho čo len raz dostanete do ruky, lepší tablet pre vás nebude existovať. A to nie je všetko, tešte sa na ďalšiu časť seriálu, kde vám ukážeme opäť atraktívne funkcie nového Samsung Galaxy Note 10.1. Už o týždeň – 22. októbra 2012.

Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung GALAXY Note 10.1 sa predáva v dvoch verziách – len s WiFi za 499 € alebo s WiFi a súčasne 3G pripojením za 579 €.

Foto: Samsung, TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.