Reklama

Spoznajte výhody Aplikácie Tatra banka - Výber z bankomatu mobilom

PR článok

Aplikácia Tatra banka sa stala absolútnym víťazom ankety TECHBOX roka 2015 v kategórii BANKOVÁ APLIKÁCIA. Od dnes vám každý pondelok ukážeme najväčšie výhody aplikácie, ktoré si môže užívať každý, kto využíva účet v Tatra banke a má Aplikáciu Tatra banka nainštalovanú vo svojom smartfóne alebo tablete.

Čím iným by sme mohli začať, ako možnosťou výberu hotovosti z bankomatu len pomocou mobilného telefónu. Áno, Aplikácia Tatra banka takúto funkcionalitu ponúka. Výber z bankomatu je tak rýchlejší a bezpečnejší. Ak si totiž chcete vybrať hotovosť, nemusíte vôbec používať svoju platobnú kartu a PIN kód k nej. Stačí keď cestou k bankomatu kliknete v Aplikácii Tatra banka na ikonu Výber z bankomatu a prihlásite sa do aplikácie.

Ak máte viac účtov, môžete si určiť, z ktorého budete hotovosť vyberať. K dispozícii sú rovno softvérové tlačidlá pre najčastejšie hodnoty výberu v sumách 10, 20, 30, 50, 100 alebo 200 eur. Samozrejme si môžete zadať aj vlastnú sumu či zakliknúť možnosť vytlačenia potvrdenky.

Keď výber v aplikácii potvrdíte, zobrazí sa vám 6-miestny kód platný 20 minút. V tomto čase stačí prísť k akémukoľvek bankomatu Tatra banky, stlačiť ľubovoľné tlačidlo na bankomate vedľa obrazovky a zadať 6-miestny unikátny kód. Ak ste medzi vytvorením kódu pre výber z bankomatu mobilom aplikáciu zatvorili, po prihlásení sa do aplikácie a kliknutí na položku Výber z bankomatu vás aplikácia automaticky upozorní, že máte vygenerovaný platný kód pre výber. Po zadaní kódu na bankomate si stačí zobrať peniaze, prípadne i potvrdenku a to je všetko. Áno, takéto je to jednoduché a rýchle.

Ak máte účet v Tatra banke, rozhodne si Aplikáciu Tatra banka stiahnite a využívajte jej výhody. Dostupná je pre zariadenia s operačným systémom iOS, Android a s vybranými funkcionalitami aj pre Windows Phone či BlackBerry 10.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.