Reklama

Toto je TOP 5 vianočných ponúk Telekomu

Zdroj | pixabay.com / Telekom
Juraj Recký
Zdroj | pixabay.com / Telekom
Zdroj | pixabay.com / Telekom

Telekom sa počas týchto Vianoc naozaj blysol. Toto je TOP 5 ponúk, z ktorých si určite vyberiete.

Telekom za ostatnú dobu robí poriadny rozruch. Spustil štedrú vianočnú ponuku, ktorá je v plnom prúde a nešetril ani novinkami v Magio TV. My sme sa rozhodli pozrieť na TOP 5 toho naj z aktuálnej ponuky magentového operátora.

1: 2 GB dát pre Easy grátis

Ak máte kartu Easy, môžete počas vianočného obdobia získať zimný balík dát v objeme 2 GB len tak. Stačí si stiahnuť Telekom appku a jednoducho sa do nej pripojiť so svojou Easy kartou. V appke si aktivujtete zimný balík dát, počas novembra ste mohli získať prvý 1 GB a druhý 1 GB máte k dispozícii teraz decembri zadarmo. Určite túto akciu na predplatenej karte nezmeškajte, možno potešíte vaše deti ak im Easy spravujete vy.

2: 40 € bonus na ochranu vášho smart zariadenia

Vianočným prekvapením pre nových zákazníkov, ktorí sa rozhodnú pre paušál ÁNO, ale aj pre tých, ktorí si ho predĺžia, je 40 € na ochranu smart zariadenia. Za týchto 40 € môžete získať obal na váš smartfón alebo ochranné sklo na displej. Rozhodnúť sa tiež môžete pre ročný balík dát na Easy kartu za 19, resp. 29 €. Výška bonusu je podľa paušálu buď 40 € pre ÁNO XL alebo XXL, 25 € pre ÁNO L a 15 € pre ÁNO S, M a M Data. 

Pozrite si

Magio TV rozširuje obsah a prináša Magio Go aj na smart televízory

3: Kávovar k paušálu za super cenu

Ak pravidelne využívate akciové ponuky operátor zrejme sa vám doma zbytočne nakopilo zopár smartfónov. Príjemnou alternatívou je robotický vysávač, televízor alebo notebook. Ibaže je to všetko hardvér, ktorý sa nemení každý rok. Preto je príjemným osviežením akciovej ponuky kávovar.

Telekom zaradil hneď dva modely od KRUPS. Vyšší model Evidence EA892D10 sa dokonca môže pochváliť prívlastkom smart, nakoľko ho viete spárovať s inteligentným telefónom cez Bluetooth. Smart kávovar môžete mať s paušálom ÁNO XXL už od 5 EUR mesačne, ak si ho objednáte cez web Telekomu, tak akontácia bude len 29,00 €. Bežná cena kávovaru je 899,00 €.

 

4: S Telekom appkou dáta zadarmo

Už v lete Telekom rozdával cez svoju aplikáciu dáta zadarmo. Zimný balík dát je však ešte štedrejší! Počas novembra a decembra máte možnosť aktivovať si, podľa veľkosti paušálu, až do 30 GB dát bez poplatku. Stačí, ak v Telekom aplikácii zájdete do správy produktov a v dátových balíkoch vyberiete Zimný balík dát. Decembrové extra dáta platia do 31. decembra 2019 do polnoci. Cez Vianoce tak môžete dátovať takmer neobmedzene.

5: Smartfón takmer zadarmo!

Pozrite si

Telekom Vianoce 2019? Dáta zadarmo, výhody pre Easy, ale aj kávovary či Lego

Zdroj | Samsung

Vianočné dvojičky sú v Telekome už takmer tradíciou. A vždy veľmi príjemne potešia. Pre aktívnych ľudí, ktorí hľadajú dokonalé technologické partnerstvo pre uľahčenie dňa budú hodnotnou ponukou Samsung Galaxy Watch 42 mm so Samsung Galaxy A10 ako darček za 4 centy. Inteligentné hodinky sú v tomto prípade viac ako len predĺžená ruka smartfónu, ktorý je, mimochodom, veľmi elegantný a praktický pre svoje rozmery. 6,2-palcový HD+ displej poteší ako pri práci, tak pri zaslúženom oddychu, napríklad pri sledovaní seriálu.

Inteligentné hodinky sa nestarajú len o to, aby ste ihneď vedeli, že vám prišiel e-mail, či správa. Pripomenú tiež potrebný pohyb, či starostlivosť o zdravie. Aktívnych hodinky potešia odolnosťou, tréning dokážu merať aj pod vodou, teda v bazéne. Obrovským plusom Samsung Galaxy Watch 42 mm je, že sú so svojim dizajnom takmer ako normálne elegantné hodinky. Samsung Galaxy Watch 42 mm spolu s Samsung Galaxy A10 vás s paušálom ÁNO L vďaka vianočnej akcii zaplatíte len 5 EUR mesačne. 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.