Reklama

Spoznajte špičkový bezdrôtový Full HD projektor Epson EB-FH52

TECHBOX

Chcete si užiť multimédiá na veľkej obrazovke, ukázať kolegom váš nový projekt či hrať hry tak, ako by ste boli priamo v centre diania? Vieme o projektore, ktorý je ľahko prenosný, ponúkne moderné funkcie a kúpite ho za menej ako tisíc eur.

Projektor Epson EB-FH52 nám v redakcii robí spoločnosť už nejaký týždeň. Už pri prvom rozbalení zistíte, že ide o kompaktný produkt s hmotnosťou len 3,1 kg, ktorý si viete kedykoľvek zobrať so sebou. Priamo v balení totiž nájdete aj praktickú brašňu, v ktorej bude počas prenášania projektor v bezpečí, no je tu i miesto na káble a príslušenstvo.

Zdroj | Epson

To, čím model EB-FH52 zaujme je rozhodne kvalitný, ostrý a jasný obraz. Naplno si viete užiť Full HD rozlíšenie na obraze s uhlopriečkou až do 300 palcov. Schválne, koľko palcov má váš televízor? Najlepšie si kvalitný obraz užijete na projekčnom plátne, avšak pôjde to aj na bežnej (ideálne bielej) stene, o čom sme sa v redakcii presvedčili.

Zdroj | Epson

Kombinácia vysokého jasu až 4 000 lúmenov, vysokého kontrastného pomeru 16 000 : 1 a obsahu Full HD poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu a zážitok zo sledovania nenáročného pre oči ani pri jasnom osvetlení. Vysoká obnovovacia frekvencia 240 Hz zaisťuje mimoriadne plynulé zobrazenie bez ohľadu na to, ako rýchlo sa mení grafika v obraze. 

Zásahy a údržba sú vďaka spoľahlivej technológii 3LCD obmedzené na absolútne minimum, pritom životnosť lampy je až 12 000 hodín v úspornom režime. Doslova sa pripravte na roky používania bez dodatočných investícií.

Projektor EB-FH52 je maximálne flexibilný a prispôsobiteľný. Vďaka automatickej korekcii vertikálneho a manuálnej korekcii horizontálneho lichobežníkového skreslenia a širokouhlého optického priblíženia si môžete vybrať najlepšie umiestnenie pre projektor v miestnosti, na pracovisku alebo v kancelárii, bez obáv o skreslenie obrazu. Je skutočne jedno, kam projektor umiestnite, obraz bude vždy taký, ako si predstavujete.

V praxi oceníte aj pripojenie Wi-Fi, nechýba bezdrôtová konektivita Miracast. Natívne zo smartfónu si zobrazíte kľudne PDF dokumenty, fotografie či PowerPoint prezentácie. Zabudované bezdrôtové pripojenie vám umožňuje aj jednoduchý a intuitívny prístup k projektoru z inteligentných zariadení cez aplikáciu iProjection. Môžete si tak zobraziť aj obsahy z viacerých zariadení naraz, bez nutnosti použiť dva samostatné displeje.

Samozrejme môžete k projektoru pripojiť zdroj aj cez dvojicu HDMI vstupov, cez VGA a nechýba ani prehrávanie obsahu z USB. V praxi oceníte aj zvukový vstup, hodí sa aj praktický 16-wattový reproduktor. Jednoducho pri prehrávaní multimédií sa zaobídete bez akýchkoľvek ďalších externých reproduktorov.

Súčasťou balenia je aj diaľkové ovládanie pre pohodlné ovládanie všetkých dôležitých funkcií.

Je skutočne na vás, ako projektor využijete. Ak radi sledujete filmy, máte dokonalého spoločníka nielen na večerné pozeranie na veľkej projekčnej ploche. V práci projektor využijete na prezentácie, Epson EB-FH52 je ideálnym spoločníkom aj do škôl. Vyskúšajte si zahrať aj hry, verte nám, že na veľkom projekčnom plátne je to mega zážitok. A to najlepšie na koniec, odporúčaná cena projektora Epson EB-FH52 je 989,72 €. Beriete?

Zdroj | Epson

Článok sme pripravili v spolupráci s partnerom Epson.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.